FOTOD: ELINA BORN tegi Buduaari turu jaoks riidekapis suure sorteerimise

FOTOD: ELINA BORN tegi Buduaari turu jaoks riidekapis suure sorteerimise

Juba loetud nädalate pärast, täpsemalt 14.15. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas taas kord legendaarne Buduaari turg, kuhu on müüma oodatud nii eraisikud kui ka brändikaupmehed. Nagu alati, on turul müümas ka palju kodumaised staare, nende seas sel sügisel ka armastatud lauljatar Elina Born.

Pane attend Buduaari turu Facebooki üritusele siin

Lisainfot turu kohta saad siit

Elina tõdeb, et tema riidekapp vajas juba pikemat aega värskendust. “Polnud seda tõesti juba ammu tühjendanud. Sellepärast tegin nüüd põhjaliku koristuse ja see oli minu jaoks väga raske. Pidin külma südamega armsad asjad ära panema, sest lihtsalt polnud ammu neid kandnud. Tegin reegli, et kui pole vähemalt aasta aega mingit eset kasutanud, läheb uuele ringile ja leiab ehk endale uue omaniku,” tõdeb ta. 

Taaskasutus on Elina silmis alati olulisel kohal olnud. Tervete riiete ära viskamine ei tule kõne allagi. “Mina ei suuda lihtsalt korralikke riideid prügikasti visata, katkised veel, sest nendega pole midagi teha, aga terveid ei suuda. Kui esemed on juba elu näinud ja ei kõlba müügiks panna, siis panen riietekonteineritesse (mida, muide, on minu arvates Tallinnas liiga vähe), või viin taaskasutuskeskusesse, aga never mitte lihtsalt prügikasti!”

Alles äsja tuli Elina välja ka oma uue singliga “Kordumatu” ning ütleb, et see laul jääb talle kindlasti suve meenutama.

Mõned fotod esemetest, mida Elina müügiletist leida võib: