FOTOD: TELEKOKK JOEL OSTRAT paljastas, millega ta ennast nii heas vormis hoiab

27 kommentaari
FOTOD: TELEKOKK JOEL OSTRAT paljastas, millega ta ennast nii heas vormis hoiab
pilt: TV3

Hinnatud telekokk Joel Ostrat teab, kuidas head füüsilist vormi jätkusuutlikult hoida.

Lisaks sellele, et tegemist on väga suure toidugurmaaniga, hindab Joel ka sportlikku eluviisi ning oma hiljutises sotsiaalmeedia postitustes jagaski telekokk oma treeningrutiini.

Nimelt selgub, et Joel armastab jooksmas käia ning eelmise nädala tulemuseks kogus mees lausa 26 kilomeetrit, mis sai maha joostud nelja korraga.

Mees tõdeb, et sportimine aitab tal ka teisi asju elus paremini teha. “Järjepidev vormis hoidmine on aidanud mind tavaelus kõvasti kaasa. Tööl on pea selgem, kodus jaksad tänud trennile rohkem olmega tegeleda ja lisaks koguneb uusi ja vingeid mõtteid,” kirjutas Ostrat sotsiaalmeediasse tehtud postituses ning kutsus ka teisi üles rohkem trenni tegema.

View this post on Instagram

1️⃣ hea trenn võrdub korraliku energia laenguga terveks päevaks 💥💥💥 . Järjepidev vormis hoidmine 🎾🚵🏻🏊🏼 on aidanud mind tavaelus kõvasti kaasa 🧘🏻‍♂️ 😎 Tööl on pea selgem, kodus jaksad tänud trennile rohkem olmega tegeleda ja lisaks koguneb uusi ja vingeid mõtteid 🔥🌞🔝✔️ . Kui trenn jääb vahele on tuju kohe 🥺 natuke vingune 👈🏼 . Iga algus on raske, järjepideva trenniga alustamine eriti ❗️❗️❗️AGA kui see muutub sinu elu üheks osaks siis on see lihtsalt mega-giga super ja mõnuzzzz ®️ . Proovige järele 🔜❗️ . #helthyfood #healthylifestyle #sportlife #activelifestyle #starttoday #gustaveesti #countryliving #purejoy #joyful #letsgo #running #motivation #sundayfunday

A post shared by #joelostrat #küpsetanaudiela (@joel_ostrat_) on