GALERII! Vaata, kes käisid eksklusiivsel “Barbie” filmi esilinastusel

"Barbie" filmi esilinastus — FOTO: Erlend Štaub

Kolmapäeva õhtul toimus Ülemiste keskuse Apollo kinos uue “Barbie” filmi Eesti esilinastus. Eelpeol avati näitus filmi peategelaste järgi loodud nukkudest, mis jääb avatuks augusti lõpuni. Limiteeritud kogus nukke on müügil valitud Eesti kauplustes.

Esilinastuse melu juhtis särav Tuuli Rand, kohal olid üleni roosasse riietunud kuulsused ja suunamudijad. Kohapeal tegi kosmeetikabränd NYX soovijatele teemakohase meigi, DJ rollis astus üles Warner Music Baltics artist Rahel. Maiustati popcorni ja Ristikheina kohviku koogikestega.

“Barbie” filmi lavastas üliandekas Greta Gerwig, kes on toonud varasemalt ekraanidele mitmeid meeldejäävaid teoseid. Filmi tähtedena säravad Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman ja Will Ferrell. 

Lummav lugu viib meid avastusretkele Barbie maailma, kus iga hetk on täiuslik ja harmooniline. Kuid selles roosas paradiisis tekib peategelasel ootamatult vapustav eksistentsiaalne kriis, mis sunnib teda ja teisi tegelasi seisma silmitsi elu mõttega. Kas suudetakse säilitada oma ideaalne elu või tuleb leida uus tee ja tähendus?

“Barbie” on valminud Warner Bros. Picturesi, Heyday Films Productioni, LuckyChap Entertainment Productioni ja Mattel Productioni koostöös. Filmi levitab Warner Bros. Pictures ja linateost saab näha kinodes üle Eesti 21. juulist 2023.

Vaata galeriist, kes olid esilinastusel kohal!