JUUTUUBER HENSUGUSTA PALJASTAS suure saladuse: “Ma saan isaks!”

Juutuuber Hensugusta ehk Henri Karpov andis läbi sotsiaalmeedia teada kiivalt hoitud saladusest. Nimelt kirjutas noormees Instagramis, et saab isaks. Kuid tegu pole siiski inimlapsega, vaid hoopis uue saatega. 

Mul on SUUR uudis! Ma saan… isaks!!! Olen seda kaua varjanud ja nüüd on asi kindel. Saan isaks ühele saatele, mis hakkab olema Kanal 2’es uuest aastast laupäeva õhtuti. How cool is that! Nimeks egoistlikult Hensugusta Show. Naerame koos inimeste feilide üle ja vaatame veidramaid videoid/vine netist. Youtube’iga alustades poleks vist mitte keegi, kaasa arvatud mina, osanud arvata, et see awkward, cringey, natuke alatoidetud moega poiss, kes on endiselt kõike seda, ostab end telesse. Okei, nali! Tuleb lihtsalt õigeid inimesi ähvardada…

Astudes vahel mugavustsoonist välja, võib päris muhedaid asju juhtuda. Samas ei juhtuks need teieta, kes on algusest peale toetanud. Aitäh semud, perekond ja kallid vaatajad! Soovin teile südamest ilusaid pühi ja jäse üles ellusuhtumist,” kirjutas Henri sotsiaalmeediasse. 

Kanal 2 teatas hiljuti, et nende eetris ei jätka kevadel “Kuldvillak” ja “Nädalalõpp Kanal2-ga”. Samuti kaob eetrist ka sari “Naabriplika”.