KATRI PALM RÄÄKIS, kuidas tal ja Juhanil on õnnestunud 10 aastat koos olla

KATRI PALM RÄÄKIS, kuidas tal ja Juhanil on õnnestunud 10 aastat koos olla

Instagrami staarid Katri Kats ja Juhani Särglep on unistuste paar, kes on koos olnud juba 10 aastat. Katri on varasemas intervjuus Buduaarile öelnud, et nad tutvusid ühel majapeol, kus ta Juhanile silma jäi ning viimane ta välja kutsus. Kuigi Katri polnud alguses huvitatud, siis üsna pea taipas ta, et just Juhan ongi tema jaoks See Õige. 

Katri lasi jälgijatel mõnda aega tagasi Instagrami story’s endale küsimusi esitada ning vastas neile seejärel avameelselt. Lisaks sellele, et talt uuriti, kuidas ta nii hea välja näeb, kust pärit on ja kui pikk ta on, küsiti naiselt ka selle kohta, kuidas tervislikku suhet ülal hoida. 

“Iga suhe ja kõik inimesed on erinevad, seega ühest vastust on raske anda, aga minu jaoks kõige olulisemad on teineteise jaoks olemas olla, omada elus samu eesmärke ja teineteist alati julgustada. 

Samuti pole tervislikus suhtes ruumi armukadedusele ja tuleb meeles hoida, et sa ei saa inimest muuta. Sa pead kas kohanema sellega, kes ta on või oma eluga edasi liikuma,” vastas Katri. 

Ilmselgelt on need kõnealused nipid ka saladuseks, kuidas Katri ja Juhani juba 10 aastat koos olnud on. 

Sarnased artiklid