KEILI SÜKIJAINEN sai erakordse kogemuse, mis elu lõpuni temaga jääb

erakogu

Buduaar

Armastatud telenägu Keili Sükijainen jätkab mööda maailma ringi seiklemist. Kui eelmise aasta lõpus nautis kaunitar eksootilise Bali saare võlusid, siis praegu viibib ta hoopis Lõuna-Aafrikas Kaplinnas.

Teadagi pakub Kaplinn tohutult palju elamusi ja seda eelkõige erilise looduse tõttu. Keili võttis sõpradega hiljuti ette matka Lion’s Head mäetippu, et sealt imelist päikesetõusu vaadata. Teele tuli asuda hommikul vara ning mäest üles ronimine polnud sugugi lihtne, ent siiski oli see tehtav ja nii Keili mäetippu ka pärale jõudis.

Lion’s Head mäe kõrgus on merepiirist 669 meetrit – sealt avanev vaade päikesetõusule on aga kahtlemata vaeva väärt. Keili tõdeb, et see maagiline hetk jääb temaga igavesti. “Imeline. Ma jään alatiseks mäletama seda hommikut, mil ma Lion’s Head mäetipust päikesetõusu vaatasin. Raske tee mäest üles aitas mul üle saada kõrguse hirmust. Aitäh elu nende imeliste mälestuste eest, see jääb kindlasti olema üheks kõige erilisemaks neist,” kirjutas Keili Instagrami kontole tehtud postituse juurde kommentaariks.

Foto: erakogu