KETHI UIBOMÄGI: “Olen 13 korda koroonatesti teinud!”

KETHI UIBOMÄGI: “Olen 13 korda koroonatesti teinud!”
erakogu

Lauljatar Kethi Uibomägi tegi sotsiaalmeedias avaliku pöördumise, kus koroonaviiruse kontrolli alla saamiseks, kutsub üles inimesi hoolikamalt piiranguid jälgima ning avaldab, et tema on pidanud 13 korda koroonatesti tegema.

Kethi südamest loodab, et saaksime pandeemia kontrolli alla, aga tema sõnul sõltub see igast inimesest personaalselt.

“Täiendasin enda maski varusid, sest kangast maske pesen ju iga päev, siis hea kui apteegi maskid ka käepärast võtta. Ma väldin sõpradega suuremaid istumisi ja polegi üle kahe sõbra korraga kokku saanud. Tahan väga näha enda viimaseid nädalaid beebiootel õde ja tema vahvaid poegasid, aga hoiame kõikide turvalisuse huvides distantsi.

Ise telesaadete salvestustel olles olin korralik, kellelegi lähedale ei roninud, desinfitseerisin pidevalt käsi ja TELEFONI ja kandsin maski seni kuni veel sai. Natukene veel on vaja vastu pidada ja end kokku võtta, palun teeme seda koos,” kirjutas ta Instagramis avaldatud foto juurde.

Kethi tahaks väga minna oma teise koju Gruusiasse, kus on ka tema kihlatu. Kui aga epideemia languse märke ei näita, siis ei ole see varsti enam võimalik.

“Ma olen 13 korda koroona testi teinud, sest on olnud vaja ja see on olnud iga kord NEGATIIVNE, usun et suuresti tänu reeglitest kinni pidamisele. Palun hoia iseennast ja võta vastutus selle viiruse eest ise!!!”

Sarnased artiklid