KLÕPS: KAS SEE ONGI Anu Saagimi igavese nooruse saladuseks?

erakogu

Buduaar

Anu Saagim on kindlapeale üks Eesti silmapaistvamaid ja skandaalsemaid naisi. Anut kas ei sallita või siis jumaldatakse pimesi ning enamus naisi kadestab kindlapeale tema suurepärast vormi ja soovib sama vanana sama hea välja näha.

Kuigi Anu on juba 58-aastane, siis teeb ta oma laitmatu figuuri ja noorusliku välimusega silmad ette ka neile naistele, kes temast poole nooremad on.

Kindlasti on paljud juurelnud selle üle, et kuidas glamuuritaril on õnnestunud niivõrd hea välimus säilitada ja mis on tema igavese nooruse saladuseks. Ehk aitab selguse majja tuua tema hiljutine sotsiaalmeediasse postitatud foto.

Nimelt avaldas Anu kaadri, kus ta hommikuse kohvi kõrvale pitsiga piima joob. Selle juurde on ta kirjutanud, et tegu on hommikuse tervise shotiga. Anu piimavannilembus on ilmselt tema fännidele ammu teada. Piim on ka toode, mille abil on võimalik oma nahk kauniks ja säravaks muuta. Kui oma keha piimaga niisutada, siis ilmselgelt ei tee kahju ka sellega seespidiselt organismi turgutada. Ehk ongi see Anu saladus, kuidas ta niivõrd hea välja näeb? Piimavannid ja piimashotid – tasub igastahes proovida.