KOLME POJA EMA Helen Randmets: “Õnneks on hetkel positiivseid päevi rohkem”

Jörgen Paabu

Karin Karu

Praegune olukord paneb proovile kõikide närvikava.

Püsida jätkuvalt kodus püüdes hommikust õhtuni oma lapsi ohjes hoida ei ole lihtne ühelegi lapsevanemale.

Imekaunis ja särav lauljatar Helen Randmets, kes on ühtlasi ka ema kolmele poisile, nendib, et emotsionaalselt on kõikumisi üksjagu. “Mõni päev on kõik väga hästi ja ma mõtlen, et tulgu, mis tuleb. Teinekord aga lihtsalt tunned, et ei viitsi enam, aitab küll. Siis tunned, et miski ei motiveeri, midagi ei taha teha. Õnneks on hetkel neil positiivseid päevi ikka rohkem ja ratsutame nende seljas ikka võiduka lõpuni välja,” jääb lauljatar kokkuvõttes positiivseks.

Mis aga kodustesse toimetustesse puutub, siis Helen on näiteks hakanud rohkem tähelepanu pöörama oma toataimedele. “Olen nendega rohkem sõbraks saanud. Pritsin taimi pea iga päev. Nüüd analüüsin põhjalikumalt, et kas ja mis taime kui palju kastma peaks. Mul on muidu alati olnud kombeks neid üle kasta,” muigab ta.

Sportimist ei ole Helen samuti soiku jätnud ning lisaks sellele veedab kaunitar küllaltki palju aega ka köögis. “Teen rohkem õues trenni ja haaran lapsed ka kaasa. Ja muidugi olen küpsetanud suhteliselt palju – võrreldes eelneva ajaga. Õnneks ma jagan siis vähemalt pool naabritele või oma vanematele, sest muidu võib see kehakaalule juba ohtlikuks osutada,” naerab Helen.