KRISTINA PÄRTELPOEG astus Tanel Padari kaitseks välja: jää vait, Brigitte

Buduaar

Kristina Pärtelpoeg
Kristina Pärtelpoeg — FOTO: Kristina Pärtelpoeg/Instagram

Täna lahvatas avalikkuse ees järjekordne Brigitte Susanne Hundiga seotud skandaal, mille kohaselt olevat Hunt olnud armusuhtes Tanel Padariga.

Muusik tõdeb, et tegu on alatu laimuga ning seda pole loomulikult olnud. Lisaks nentis Padar, et tema arvates on Brigitte ise see, kes kuulujutud ringlema lasi.

Brigitte aga omakorda tõdeb, et see on Tanelist väga inetu sedasi üldse öelda ning kokkuvõttes nentis ta, et nii Andrei Zevakin kui ka Tanel Padar on hüäänid.

See aga pani Kristina Pärtelpoja oma suu avama. 

“Ma ei suutnud ühe teema pealt vait olla, sest see on mind suvest juba nii närvi ajanud. Täna ma tahtsin seda kommenteerida, sest Brigitte sõimab siin, et Tanel ja Zevakin on hüäänid. Ja muidugi mina ja Ants ja Marjen, me oleme ka kõik kamp hüääne ja kõik mõtlevad, et kust see sõna tuleb. Et miks me just hüäänid oleme. Ühesõnaga see sõna tuli sellest, kui eelmise aasta detsembris oli see Wasa vestlusõhtu ja sellest tuli palju lugusid, et kuidas Brigitte seal Hendrik Terrase kallal võttis ja ühe sellise loo all oli kommentaar Brigitte kohta ja tema sõbrannade laua kohta, kes seal istusid. Ja seal kommentaaris oli: nagu hüäänide kari võtate selle Hendrik Terrase kallal ehk siis, kes on esihüään? Brigitte ise on. Ja nüüd ta sõimab, et Tanel ja Zevakin on hüäänid. Jää vait, sa ise oled hüään,” ütleb Kristina.