KRISTJAN KASEARU leidis endale silmatorkava välimusega sõbra

Hinnatud laulja ja näitleja Kristjan Kasearu on juba enam kui 10 aastat Eesti neiude südameid vallutanud ning teeb seda kahtlemata ka jätkuvatel aastatel. Pruunisilmne hurmur kuulub samuti nende kodumaiste kuulsuste hulka, kes iga mõne aja tagant oma sotsiaalmeedia kontodele uusi fotosid üles riputavad ning läbi selle fänne oma tegemistega kursis hoiavad.

Hiljuti postitas Kristjan oma Instagrami kontole imearmsa foto, kus ta on koos oma uue sõbraga, kes kusjuures on tõeliselt šiki ja silmatorkava välimusega. Ei, tegemist pole sugugi mitte mõne kauni neiuga, vaid hoopis koeraga, kes on muuseas varjupaigast pärit ning just sel eesmärgil muusik pildi ka sotsiaalmeediasse üles riputas – et pöörata rohkem tähelepanu nendele koertele, kes otsivad endale armastavat kodu.

Pildi juurde lisas mees kommentaariks: “Mulle on alati meeldinud koerad ja olen ka nendega koos kasvanud. Pole saladus, et minu lemmiktõug on saksa lambakoer. Nende intelligentsus, teravus ja kiirus on mind alati lummanud. Tema nimi on Verena. Tegime shuudi, et tähelepanu pöörata varjupaiga koertele.”

Pilti näed ka Kristjani Instagrami kontolt siin

Pildi autor: Susan Must