KUI PALJU RAHA Brigitte Susanne Hundi Duubli kleidid maksma läksid?

Brigitte
pilt: erakogu

Karin Karu

Tuntud raadiohääl ja telenägu Brigitte Susanne Hunt juhib sel nädalal koos multitalent Mart Sanderiga TV3 Duubli saadet ning loomulikult ei jäänud märkamatuks ka naise kaunid kleidid.

Brigitte tõdeb, et ühe ja sama riietusega kaks saadet järjest teha oli täiesti välistatud. “Naised teavad seda, et kui pole kedagi tähtsat päeva jooksul näinud, siis kõlbab sama riietus ka järgmiseks päevaks. Aga teles olles kindlasti keegi tähtis vaatab ja siis ei saa mugavust lubada – peab inimesi ikka üllatama. Õnneks mul on uus stiil, mistõttu ma enam ei pea muretsema, et mul pole midagi selga panna – tunnen praeguseks oma nurki, värve ja tegumoode, mis mind kaunistavad.”

Kuid kes on Brigitte kaunite saateriietuste autoriks? “Kõik riided siiani pärinevad minu enda garderoobist ja need on riided, mida olen ise ostnud. Valge kleidi autor on Bränd nr 8. Teised riided olen lasknud täpselt endale õmmelda,” tõdeb Hunt ja lisab veel: “Spetsiaalselt Duubliks ostsin vaid esmaspäevase roosa kleidi, sest Mart Sander ütles mulle 12h varem, et kuule – see algne planeeritud kleit ei sobi, pane midagi pidulikumat. Siis polnud aega enam tellida, vaid pidin ostma esimese ette juhtuva – õnneks sattusin hea valiku peale,” nendib ta.

Rääkides aga rahast, siis tuleb välja, et Brigitte suuri summasid kleitide alla pannud ei ole – kuigi ta saaks seda endale vabalt lubada. “Hinna-kvaliteedi suhe on mul riietel väga paigas. Esimese saate kleit oli pisut eksklusiivsem – see oli 250€. Teisipäeva ja kolmapäeva kleidid on pisut alla saja euro, aga arvestades, et need on väga heade disainerite kleidid ja saan neid kleite hiljem veel kanda, siis on kõik hästi,” sõnab Hunt.