Reklaam sulgub sekundi pärast

Finaalsaate eel langetas maski võluv Kiisu!

Maskis laulja, Nele-Liis Vaiksoo
Maskis laulja, Nele-Liis Vaiksoo — FOTO: AS All Media Eesti

Kevade suursaates „Maskis laulja“ selgusid täna neljanda hooaja finaali osalejad ning TV3 eetris langetas maski Kiisu, kelleks osutus imeline Nele-Liis Vaiksoo.

Kiisu oli läbi hooaja silma paistnud suurepäraste etteastetega, suutes detektiive oma lauluhääle meisterliku muutmisega korduvalt valedele jälgedele juhatada. Täna kõlasid Kiisu esituses hitid „Valged ööd“ ja „Summertime“. Detektiivid leidsid, et tegemist on professionaalse lauljannaga, kuid kahtlesid siiski. „Seepärast see saade mulle meeldibki, et iga kord saad uue elamuse! Ühtlasi imestad, kuidas saab Eestis olla nii palju andekaid inimesi, keda me hääle järgi ära ei tunne!“ märkis detektiiv Kristjan Jõekalda. Detektiivide tänaste pakkumiste seas oli erinevaid nimesid nagu Grete Kuld, Anne Reemann, Kristel Aaslaid, Hanna-Liina Võsa, kuid pakuti ka õigesti.

Juba järgmisel pühapäeval kell 19.30 on eetris „Maskis laulja“ suur finaalshow, kus osalevad Pull, Elevant ja Puuma ning võitja valivad televaatajad saate ajal toimuval rahvahääletusel.

Tänaseks on „Maskis laulja“ neljanda hooaja tegelastest maskid langetanud Katri „Triibuline“ Teller, Karl „Seebiooper“ Madis, Andrei „Vampiir“ Zevakin, Helle-Moonika „Kuningas“ Helme, Jüri „Saunaviht“ Makarov, Desiree „Flamingo“ Mumm ja Nele-Liis „Kiisu“ Vaiksoo.

Erileht: https://www.tv3.ee/tv3/saade/maskis-laulja/

Facebook: https://www.facebook.com/maskislaulja

Instagram: https://www.instagram.com/maskislaulja/