LAPSEOOTEL KRISTINA PÄRTELPOEG sai valusa kogemuse

Ilmselt mitte keegi ei tahaks maksta raha selle eest, et saada pettumuse osaliseks, kuid paraku võib seda vahel siiski ette tulla. Just nii juhtus blogija Kristina Pärtelpojaga, kes peagi saab esmakordselt emaks. Pole mingi saladus, et raseduse ajal on ka isu suurem, sest süüa tuleb ju ikka kahe eest.

Seda suurem on pettumus, kui saabuvat toitu on koguseliselt arvatust tunduvalt vähem ja kui maitse on samuti ebameeldiv, siis hakkab ikka rahast kahju küll. 

Nimelt tellis Kristina interneti vahendusel koju kalleid käsitööna valmistatud pelmeene, lootes miskit hõrku ja head saada. Paraku pidi naine pettuma. “Tellisin endale seitsme euri eest mingi kümme pelmeeni ja need olid super disappointing,” kirjutab Kristina sotsiaalmeedias.

Blogija lisab veel, et alles mõni aeg tagasi imestas ta selle üle, miks mõni inimene tellib endale 21 euro eest neli pirukat. “Ma ei saanud aru, kes maksab nelja piruka eest nii palju raha, aga jah, nüüd ma vist ei tohiks enam midagi möliseda,” naerab naine sotsiaalmeediasse tehtud postituses pärast oma pelmeenikogemust.