“MÄLETAN, ET NÕIA-INTS pabistas väga ja tahtis, et kõik õnnestuks”

Buduaar

Nõia-Ints

Neljapäeval lahkus meie seast Nõia-Intsuna tuntust kogunud Indrek Leibur.

Strippar Marco on Buduaarile varasemalt antud intervjuus öelnud, et ta nägi Nõia-Intsu esimest korda kunagises ööklubis Angel. “Bravuuritar Anu Saagim pidas seal oma sünnipäeva ja oli ilmselt ka Nõia-Intsu peole kutsunud, igatahes oli ta kohal. Minule jättis ta väga sümpaatse mulje, kusjuures ta suhtles Ingaga sel ajal. Ta rääkis, et kahetseb nooruses tehtud rumalusi,” muigab Marco.

Teist korda kohtus Marco Intsuga aga hoopis Tartus. “Seal toimus stripparite võistlus ja Ints võttis ka osa. Pidime ise kavad välja mõtlema, kuidas publik üles kütta ja Indrek pakkus välja, et teeksime koos oma paarilistega laval midagi, mina siis pakkusin välja teema “Orgia, õli, küünlad ja vaha”. Mäletan, et Ints pabistas väga ja tahtis, et kõik õnnestuks. Kui ma ei eksi, oli Ints kaine ja saavutas tol õhtul kolmanda koha, mina jäin teiseks,” meenutab Marco.

Ka Intsu väljanägemise ja iseloomu kohta jagub Marcol vaid häid sõnu. “Tal olid alati puhtad riided seljas ja oli lõhnastatud, mitte ei haisenud. Iseloomult oli ta pigem vaikne ja viisakas kui mingi ärplev oss. Ilmselt tahtis ta muutuda ja tema tolleaegne naine mõjutas teda.”

Loe ka intervjuud Marcoga SIIN.