Reklaam sulgub sekundi pärast

MARJU KARIN alustab esmaspäeval enneolematu seiklusega

Karin Karu

Marju Karin
Marju Karin — FOTO: Marju Karin/Instagram

Ilusüstide kuningannaks tituleeritud Marju Karin otsustas 46. sünnipäeva raames vägagi ekstreemse reisi ette võtta.

Nimelt annab naine sotsiaalmeediasse tehtud postituses teada, et teda ootab ees reis Kongosse - paraku on sealne piirkond küllaltki ohtlik.

"Viimasel nädalal on Kongo idaosas pinged kasvanud seoses sealse rühmituse M23 tegevuse aktiviseerumisega. M23 on relvastatud rühmitus, mis vastandub riigivõimule ja on tegutsenud teise kodusõja lõpust, 2003. aastast.

Meie eesmärk on Kahuzi Biega rahvuspark, mis on Lõuna-Kivu. Piirkonnad, mis on olnud rahutud, jäävad Põhja-Kivusse. Oleme olnud kontaktis Kahuzi Biega rahvuspargi direktoriga, kelle sõnul on piirkond meile ohutu. Meie turvatunde eest hoolitseb rahvuspargi meeskond, kelle esindaja tuleb meile ka piirile vastu. 

Kui peaks juhtuma, et piiriületus keelatakse, siis korraldame reisi ümber ja vaatleme gorillasid kas Ugandas või Rwandas. Aga plaan number üks on Kongo," seisab kirjas infomaterjalis, mida Marju sotsiaalmeedias jagas.

"Nagu te aru saate, pole mõtet mulle helistada ega kirjutada, sest kavatsen 46 sõuda iga mõnusalt, kogenult. Olen levis tagasi 6. veebruar," sõnab naine.