“ME EI JÄÄ MITTE KUNAGI ilma sellest, mis on meile mõeldud”

1 kommentaar
“ME EI JÄÄ MITTE KUNAGI ilma sellest, mis on meile mõeldud”
pilt: erakogu

Armastatud lauljatar ja suunamudija Helen Adamson lahkas kadeduse teemat.

Nimelt tõdeb kaunitar, et üsna tihti on ta tabanud end olukorrast, kus just see emotsioon on õhus.

Millest tuleneb üldse kadedus? Ilmselt on see seotud hirmuga millestki ilma jääda. “Me ei jää mitte kunagi ilma sellest, mis on meile mõeldud! MITTE KUNAGI! Ainus, kes tunneb, et tal on millestki puudu, on meie ego, kes piltlikult öeldes istub nurgas ja taob vastu rinda: “Aga mina mina mina mina mina! Mina pean saama, mitte tema!” ⁠Echart Tolle on oma intervjuudes (YouTubes), väga hästi kirjeldanud ego täitmatut nälga. Kui me elame puudusteadvuses, et kui keegi teine saab, jääme meie ilma, võib meil olla kogu maailma rikkus ja teadmised, aga me ei ole ikka rahul, sest tundub, et kusagil on midagi, mida meil veel ei ole. Ja kui keegi teine saab ka, siis võetakse meilt ära.”

Helen lisab veel, et tundes kadedust toome me enda ellu ise halba. “Me saame seda, mida me välja anname, kui oleme kadedad ja ei taha jagada teistega, mis meil on, saame maailmalt vastu sama. Me tõmbame ligi, mida me välja anname ja kui anname välja kadedust, tuleb see ringiga meieni tagasi. Law of attraction! See on nii vana tõde, aga võib-olla on hea aegajalt meelde tuletada. Anname rohkem seda, mida ise soovime,” tõdeb ta.

View this post on Instagram

💥⁠⁠KADEDUS💥⁠ ⁠⁠ ⁠ Ma olen juba mõnda aega mõelnud sügavamalt sellele, miks inimesed tunnevad kadedust ja pannud tähele olukordi, kus õhus on just see emotsioon. ⁠ ☆⁠ ⁠Näiteks, kui ma postitasin, kuidas korjasin karulauku, küsis minult karulaugu asukohta vähemalt 50 inimest. Ja enamik alustasid vestlust stiilis, et kui sa raatsiksid jagada asukohta. Ma sain aru, et paljud arvasid, et ilmselt ma ei jaga seda infot. Mul oli kurb mõista, et ilmselt nad arvasid seda, kuna on varasemalt sarnases olukorras olnud. ☆⁠ Ja ilmselt ongi inimesi, kellele tundubki, et kui keegi teine saab ka teada, kus kasvab karulauk, õitseb kirsipuu, asub eriti soodne ehetepood või kaltsukas, et siis võetakse justkui nendelt midagi ära – nemad jäävad millestki ilma. ⁠ ☆⁠ Me ei jää mitte kunagi ilma sellest, mis on meile mõeldud! MITTE KUNAGI! Ainus, kes tunneb, et tal on millestki puudu, on meie ego, kes piltlikult öeldes istub nurgas ja taob vastu rinda: "Aga mina mina mina mina mina! Mina pean saama, mitte tema!" ⁠ ☆⁠ ⁠Eckhart Tolle on oma intervjuudes (Youtubes), väga hästi kirjeldanud ego täitmatut nälga. Kui me elame puudusteadvuses, et kui keegi teine saab, jääme meie ilma, võib meil olla kogu maailma rikkus ja teadmised aga me ei ole ikka rahul, sest tundub, et kusagil on midagi, mida meil veel ei ole. Ja kui keegi teine saab ka, siis võetakse meilt ära!⁠ ☆⁠ Me saame seda, mida me välja anname, kui oleme kadedad ja ei taha jagada teistega, mis meil on, saame maailmalt vastu sama. Me tõmbame ligi, mida me välja anname ja kui anname välja kadedust, tuleb see ringiga meieni tagasi. Law of attraction! See on nii vana tõde, aga võib-olla on hea aegajalt meelde tuletada. Anname rohkem seda, mida ise soovime 🧡

A post shared by H E L E N A D A M S O N (@helenadamson) on

Sarnased artiklid