MIS JUHTUS? ÄRIMEES STEN-ERIK JANTSONI peret tabas valus kaotus

erakogu

Buduaar

Ettevõtja Sten-Erik Jantsoni abikaasa Daana Suun-Jantson andis teada väga kurvast kaotusest.

Nimelt kirjutab Daana sotsiaalmeediasse tehtud postituses, et nende isane chihuahua suri loomakliinikus ning surmapõhjus on teadmata.

“Olime pikalt kaalunud/edasi lükanud oma isase chihuahua Jordani kastreerimist. Kuid nüüd oli kätte jõudnud aeg, kui olime mõistnud, et antud protseduur on möödapääsmatu ning vajalik. Jordani munandid ei olnud laskunud ning üks neist oli kõhuõõnes, mis võis tulevikus tema elu ohtu seada. Lisaks piinasid Jordanit kurjusehood ning sirtsutamine,” kirjutab Daana Facebooki keskkonda tehtud postituses.

Daana ütleb, et nad käisid mitmes erinevas loomakliinikus konsultatsioonides ning neile öeldi, et antud protseduur on vajalik ning lisati veel, et see on ohutu. Operatsiooni tegemiseks valiti PetCity Rannamõisa loomakliinik.

Naine tõdeb, et pärast operatsiooni oli Jordan rõõmus ja täies elujõus, ent peagi tekkisid tal külmavärinad. Arst aga teatas, et see on tavapärane. Lõpuks läks koerakese olukord aga nii hulluks, et temaga pöörduti uuesti loomakliinikusse. Samal õhtul tundus kõik veel hästi olevat, ent järgneval hommikul sai Daana šokeeriva uudise. “Küsisin, kas Jordan on elus. Arst vastas eitavalt. Pisarad voolasid, ma ei teadnud, mida teha. Jooksin siis magamistuppa, karjusin Jordan on surnud. Abikaasa hüppas voodist välja, karjus … Panime kiirelt riidesse ning sõitsime kliinikusse. Meiega kaasas ka meie 5. aastane poeg. Sisenesime kliinikusse, vaatasime kõik nuttes otsa klienditeenindajatele, kes vaatasid meid sellise näoga, et mis te soovite …,” kirjeldab Daana.

Daana ja Sten-Erik said kliinikust kaasa surnud koerakese ning tänaseni ei ole teada, miks ta suri. “Kõige suurem küsimärk jäi ja on siiani, et mis juhtus, miks meile ei helistatud, kui loomal halvem hakkas, miks me ei saanud temaga hüvasti jätta. Loomaarst põhjendas, et ta isegi ei tulnud selle peale, et meile helistada, tal oli palju tegemist…” kirjeldab Daana kohutavat olukorda.

Daana lisab veel, et kliinik pakkus hiljem välja, et nad teevad lahkamise, kuid sellega naine nõus ei olnud.

https://www.facebook.com/SuunDaana/posts/10207077824299861