Reklaam sulgub sekundi pärast

MIS TOIMUB? LIIS LEMSALU ründajad ja kaitsjad astusid inetusse sõnasõtta

Buduaar

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu — FOTO: Demi Kruusmann

Kolmapäeva õhtuses "Pealtnägija" saates avaldas lauljatar Liis Lemsalu, et tal on pikalt tulnud võidelda ääretult häirivate kuulujuttudega.

Nimelt selgub, et kuluaarides on lahti lastud väärinfo, mille kohaselt olevat Liis narkootikumide tarvitaja. 

Kaunitar tõdeb, et ta ei saa aru, kust sellised jutud üldse alguse said ning kinnitab ühtlasi ka seda, et kohe kindlasti ei ole ta narkootikume teinud ning ka tema pisipojaga on kõik hästi. 

Valus teema puudutas kahtlemata paljusid ning Liis tõdeb, et vastukaja toimunule on olnud suur.

Naise sotsiaalmeedias avaldatud postituses on üsnagi inetusse sõnasõtta astunud tema ründajad ja kaitsjad.

"Kui juba uurivasse ajakirjandusse mindi lugu ära rääkima, siis oleks pidanud tasakaaluks ka asja uurima ... . Ma üldse ei taha uskuda, et need kuulujutud tõesed oleksid, aga ma nüüd küsin - kus on pissiproovide võtmine, ämmaemanda kinnitus, teiste pereliikmete toetavad sõnad ... . Saan täielikult aru, kuidas vale sõna ja kellegi haige utoopia võib internetis levida, aga lihtsalt emotsionaalne intervjuu pole tõendusmaterjal," kirjutab üks.

Liisi kaitsja vastus antud kommentaarile on aga järgmine: "Aga tahaks teie enda käest ka pissiproovi ja arstitõendit, et teil kupli all kõik korras on, kui selliseid kommentaare jätate. Rohkem hoolivust ja mõistmist võiksite üles näidata hoopis," soovitab ta.

Sellele järgneb teinegi kaitsev arvamus: "Sinu toidulauaks on ilmselgelt teine eestlane. Kas sind kasvatati õelaks või muutusid selliseks aja jooksul? Täiskasvanud inimesena peaks sul olema piinlik, et elad teiste elusid ja jätad kommentaarina spekulatsoone. Ilmselt ei vaadanud sa PN saadet süvenenult. Soovitan uuesti seda teha, sest tundub, et pool jooksis mööda külge maha. Loodan, et sul on edaspidi oma ajaga paremat teha, kui õelutseda ja sappi loopida. Kui ka pole, siis on mul ääretult kahju, et sinus pole hoolivust ja empaatiat."

Liisi kaitseb ka noormees, kes leiab, et toimunu ei täiesti ebareaalne. "Uskumatu. Esiteks miks peaks keegi inimene (siinkohal Liis) enda eraelu kogu Eestile lahkama? Kui võtta arvesse neid süüdistusi ja laimu ning tema enda isiklikku olu seoses rasedusega jne, siis vähe tõenäoline, et ta oleks saanud mingit jama süüa. Asjad on nii mööda, aga ega natuke mõtlemist on vist raske. Inimestel peab igav olema, et sellist laimu jagada. Kus on need “süüdistused” ja vettpidavad allikad? Mingeid tõendusmaterjal pole, aga süüdistada ja laimata saab? Mille alusel? Küsitav on ka pealtnägija saatejuht, kas seal kõik korras. Teatud teemad ja käsitlused näivad, et soov veel kuskile õli tulle valada. Lubage Liisil nautida aega enda pere ja pojaga ning leidke endale tegevus kuhu energiat suunata. Laimate suvalt ja pärast nutate kui keegi ei aita, kaua võib…"

Loe kõiki kommentaare Liisi postituse all.