MUPO TEGI STRIPPAR JUSTINILE väga ebameeldiva üllatuse

pilt: erakogu

Buduaar

Eelmise aasta lõpus Eestisse kolinud strippar Justin on mupo ametnike peale maruvihane ning otsustas oma emotsioonid ka avalikkuse ette tuua.

Nimelt selgub, et mupo tegi Justinile trahvi selle eest, et ta unustas 1903 numbrile helistada ehk siis ta unustas mobiilse parkimise ära lõpetada.

Justinile tehti selle eest 40 eurone trahv ja mees leiab, et see on mõistmatult suur summa, sest tegelikult ta enam ammu ei parkinudki oma autot – ta lihtsalt unustas ühe telefonikõne tegemise ära.

Justin nendib, et tal on Eestis viibimise jooksul juba neljal korral mupoga probleeme olnud ja talle ei meeldi siinne mobiilse parkimise süsteem. “Olles välismaalane on mul keerulisem sellest süsteemist aru saada juba keelebarjääri tõttu. Enamus parklatest ei ole isegi märgistatud ja kui ma googeldan 1903 numbrit, siis ei näita see midagi. Süsteem näeb ette, et sa peaksid äpi alla laadima ja need äpid pakuvad kahte võimalust, aga kuidas ma peaksin teadma, kuhu parkida kui ma ei ole ühegi sellise koha lähedal,” kommenteerib Just teemat Buduaarile.