Reklaam sulgub sekundi pärast

NÕID MARILYN KERRO hoiatus: mis juhtub järgneva 17 päeva jooksul

Buduaar

Marilyn Kerro
Marilyn Kerro — FOTO: Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro ennustus hõlmab aprillikuu esimest poolt.

"Mida toob meile aprill. Vaatame ajavahemikku 1.04-17.04.
Kevad on käes ja päike pakub juba kõigile rohkem positiivsust ja rõõmu. Ilm veel sooja ei too, kuid ega see aeg enam ka kaugel pole, kui soojust väljas nautida looduse rüppes.
Kõik, mis puudutab armastust ja tundemaailma, hoia selle kuu keskpaigani enda ja pere keskel. Mida vähem kõrvu kõike kuuleb, seda tugevamaks kasvavad liidud ja meelerahus hing.
Soovitan kuulata oma sisetunnetust, ehk siis mis sulle tundub õige, siis nii talita, samuti hoia oma käigud pereringis. Kuidagi soosib taevalik vaade privaatsust.
Uusi ja võõraid kontakte soovitan küll vältida, need hetkel ei ole märgilise tähendusega ega paku sulle rahuldust," hoiatab nõid.

Kerro lisab veel: "Palju valeinfot ja valelikkust liigub, tasuks jällegi analüüsida palju situatsioone oma peas lahti. Isemõtlemise võime tuleb kasuks sellel kuul.
Antud ajavahemikus ei ole soovitatav lahkumiseks ega asjade lõpetamiseks. Tasuks rutakate otsuste tegemise asemel maha istuda ning mõelda enda jaoks sihid selgeks.
Tööalaselt soosib kuu esimene pool riske vaid juhul, kui oled ise valmis uuendusteks. Rahalises mõttes on kuu algus hea, võimalusi on ja muretsema ei peaks.
Ettevaatlikust juhiks nendele kohtadele, kus tulevad nn. pakkumised inimestelt, kellega pole ammu suheldud aga keda tead, et pettuste ja läbikukkumiste oht varitseb. Kui ikka korra kahtled, ära tee ega panusta," sõnab ta.

Mida toob meile aprill. Vaatame ajavahemikku 1.04-17.04 Kevad on käes ja päike pakub juba kõigile rohkem positiivsust...

Posted by Mecca/Marilyn Kerro on Friday, April 1, 2022