OTT LEPLANDI jaoks oli see väga isiklik ja emotsionaalne

OTT LEPLANDI jaoks oli see väga isiklik ja emotsionaalne

Hinnatud muusik Ott Lepland, kes hiljuti tuli välja oma uue singliga “Kõik mis hea”, käis külas TV3 vestlussaates “Kaks kanget Live”, kus ta meenutas oma kuulsuse algusaastaid. Tõsi, tuntuks sai muusik juba lapsepõlves, ent just kümme aastat tagasi oli tema elus see periood, kus meedia huvi oli kõige suurem ja Oti jaoks polnud see sugugi kerge.

Ott tõdeb, et ta ei osanud sellise kuulsusega toona hakkama saada. “Ma olin ju maalt tulnud poiss, võtsin hinge ja põdesin,”tunnistab mees, et see, mis tema kohta kirjutati, mõjus talle rohkem kui ehk oleks pidanud.

Tänaseks on Ott tuntusega juba ammu ära harjunud ja ei võta asju enam niivõrd hinge. Ka mehe eraelus on toimunud muutus. Kümme aastat tagasi oli Ott üsnagi suur pidutseja, suhet tal ei olnud ja alkoholi tarbimist jagus vahel isegi igasse nädalasse. Seejärel tegi Ott aga alkoholist üldse pausi. “Aastane paus oli hea, see distsiplineeris ära, et iganädalaselt ei tarbiks.”

Mis aga naistesse puutub, siis Oti süda on hõivatud ja selle on endale võitnud tumedapäine Paula Repp, kellega koos on tänaseks käidud nii mööda maailma ringi seiklemas kui ka siinsamas Eestis kauneid paiku uudistamas.