Reklaam sulgub sekundi pärast

ÕUDUSTE TIPP: KETHI UIBOMÄGI paljastas häirivad detailid oma Türgi paketireisi kohta

Buduaar

Kethi

Kethi Uibomägi tõdeb, et sel korral otsustas ta pakett-reisi kasuks lootes, et kõik sujub ideaalselt ning ise millegi pärast muret tundma ei pea.

Paraku ei läinud kõik aga sugugi nii nagu naine lootis.

"Kuidas praegusel ajal "kõik hinnas" paketiga Türki reisida on?
Ma eelistan alati ise reisi kokku panna ja väldin “kõik hinnas” pakett-reise. Seekord valisin selle justkui pealtnäha mugavama variandi, mis ei osutunudki nii mugavaks.
Millega soovitan sinul arvestada?
1. Tallinna lennujaamas olin kohal 2,5 tundi varem ja juba siis oli check ini järjekord, kus seisin tund aega.
Turvaväravate läbimiseks läks veel teine 50 minutit, kuna avatud oli ainult üks kottide skännimise liin. Mina arvasin veel, et ohh 2,5 tundi varem tulla on täiesti piisav. Peale mind jäi veel pikk saba, väljus kolm lennukit ning ma ei imesta, kui keegi maha jäi.
2. 5* Hotelli valikul suhtu äärmiselt kriitiliselt kõigesse, mida näed ja loed internetist. Tuleb välja, et hetkel ei vasta pooltes hotellides pakutu reaalsusele ja sellega pole kursis sinu reisipakkuja, ka nemad on hämmingus. Teenindus on puudulik, ei räägita inglise keelt ega osades kohtades isegi vene keelt, (ausalt öeldes hakkas närvi küll ajama, kui receptioni töötaja peab lihtsa takso tellimiseks kutsuma kohale veel 2 inimest, kes ka sinust miskit aru ei saa).
Hotellid on kaua suletud olnud, mistõttu on neis välja reklaamitud pooled atraktsioonid ja alad suletud või remondis. Kujuta ette, et tuled koos lastega puhkama ja valisid koos veepargiga ja suure lastealaga hotelli, kohale saabudes selgub, et need on kinni ja lastel pole mitte midagi teha. Selline reaalsus vaatas vastu minu esimeses hotellis.
Toidu valik ja kvaliteet, kokteilidest ei hakka rääkima, sest ei vaevunud isegi proovima. Buffee on justkui külluslik, aga arvesta, et sinna kuulub palju saialisi, nisuga tehtud asju ning piimaga kastmeid. Liha kvaliteedis pole samuti kindel.
Nõua paremat tuba või isegi hotelli - mina vahetasin tuba 3 korda, siis vahetasin hotelli ja nüüd lahkun omal soovil 3 päeva varem ja broneerisin uues kohas ja linnas iseseisvalt hotelli," tõdeb Kethi.