ROLF ROOSALU TEEB oma vormis kehaga enamus Eesti meestele silmad ette

erakogu

Buduaar

Muusik Rolf Roosalu avaldas sotsiaalmeediasse foto seksikatest kõhulihastest, millega ta enamus Eesti meestele silmad ette teeb. Ühtlasi paljastas Rolf ka oma hea vormi saladuse.

“Minu käest on viimasel ajal palju küsitud, et kust ma võtan jõu ja motivatsiooni teha trenni ning hoida oma keha vormis, kui treeningsaalid on suletud. Jah, teeksin minagi parema meelega @personaltrainer.ee stuudios ringtreeninguid koos ägedate treeningkaaslastega, aga hetkel tuleb leida muid võimalusi ja mitte alla anda.

Minu igapäevaseks rutiiniks on saanud hommikune äratustrenn, mis kestab kõigest 7 minutit ja selleks peaks iga tegelane aega leidma. Lihtsalt otsusta ja tee ära! Tunne on pärast palju parem ja annab mõnusa hoo päevale sisse. Sul ei ole vaja selleks isegi hantleid, sest harjutused saad tehtud enda keharaskusega.
Lihtne oleks võtta hommikul kohe telefon pihku ja hakata mõttetult skrollima. Kuid lihtne ei ole eesmärk! Muuda enda harjumusi,” selgitas Rolf ning lisas, et kui inimene esimese asjana nutiseadme kätte võtab, siis kaotab ta kuni 20% enda võimekusest päev edukalt õhtusse toimetada.

“Ma usun, et praegusel ajal tuleks võimalikult vähe tarbida massuudiseid ja mõelda rohkem iseendale ja tervisele, mida kahjuks üldse ei propageerita. Esipaanil on kahjuks vaid negatiivne statistika! Mida toidame ja kuhu enda tähelepanu suuname seda ka enda ümber loome ja saavutame! Loo seda, mis sind edasi viib!

Tee muutus ja too esikohale hoopis enda heaolu, käi jalutamas, toitu korralikult ja võimalikult tervislikult (vahel võib “pattu” ka teha:), tee trenni, võta vastu väljakutseid, söö küüslauku, D3 vitamiini jne…

Sinu keha on su tempel, kus peab olema hea olla, et mõtted oleks puhtad ja eesmärgid selged. Nii pääseb ka elurõõm ligi!”