SILVIA ILVES AVALDAS karmi tõe suhete kohta

erakogu

Buduaar

Hinnatud muusiku Silva Ilvese perekonnas kasvab neli poega. Hiljuti avaldas naine sotsiaalmeedias väga mõtlemapaneva kirjutise.

Nimelt kirjutas naine Instagramis avaldatud foto juurde, et kaks õhtut järjest on nende peres mahlaselt rasvaseid plaadipitsasid meisterdatud ning nüüd tahaks muretaignast kooki teha.

“Aga.. Kuhu nõnda figuuriga jõuab? Pean tunnistama, et olen sel aastal oma füüsilise vormi jätnud täiesti unarusse. Kahtlustan, et siin on süüdi praegune aeg, mis võimaldab pilli taga rohkem istuda ning eks see on paraku väga sage juhtum, kus naine hakkab kaalu koguma, kui mees kipub naist üle külvama lausetega nagu “Kallis, armastan sind ju sellisena, nagu sa oled”, “Minu meelest oled sa maailma kauneim…” jne.

Ja see on muidugi väga uinutav! Toredad paljastavad fotosessioonid, mida olen nautinud aeg-ajalt ikka ette võtta, lükkuvad edasi… määramata ajani,” avaldas naine.

Silvia jutus peitub aga karm tõde, sest ilmselt on paljud paarid pärast kokku kolimist võtnud juurde ka kaalus. Enam ei pea võõraste silmade jaoks ahvatlev olema, sest kallim peaks ju armastama igas suuruses ja sellisena nagu sa oled. Seda enam, kui armastatu seda ka välja ütleb. Ja nii see kehakaal suurenema kipubki.