SILVIA ILVES RÄÄKIS, mida ta kodus teeb, et ta nii sale on

SILVIA ILVES RÄÄKIS, mida ta kodus teeb, et ta nii sale on

Hinnatud tšellomängija Silvia Ilves on uhke ema neljale pojale. Figuurilt on Silvia aga alati olnud sale ning tõdeb, et pärast kolmanda lapse sündi võttis ta isegi väga palju kaalust hoopis alla, sest pingeid oli palju. Kui enne laste saamist kandis Silvia 34 suurust, siis nüüd pärast nelja sünnitust on selleks suuruseks 36. Ehk siis midagi polegi nagu muutunud.

Silvia ütleb, et tegelikult võttis ta rasedustega isegi 20 kilogrammi juurde. Siis ta lihtsalt sõi kõike. “Ma üritan muidu pigem tervislik olla, aga samas magusat tahan ma alati ja ei keela seda endale. Rasedustega sõin tõesti palju ega piiranud ennast üldse. Nüüd ma lihtsalt jooksen väga palju ringi.”

Ja siit tulebki vastus küsimusele, mida Silvia kodus teeb, et ta nii sale on. “Mul on kodus lastega nii palju tegemist kogu aeg, et ma ainult jooksen. Kui sõbrannad külla tulevad ja maha istuvad, siis neil tuleb mulle ikka öelda, et kuule istu nüüd maha ka korraks. Tahaks rääkida. Siis ma leian selle üürikese aja maha istumiseks ja pärast jooksen lausa topelt, sest kõik on kodus vaja ju ära teha ja lastega on jooksmist väga palju,” muigab nelja poja ema.


Sarnased artiklid