SUUR GALERII! 8 AASTAT TEATRIT: Reedel 8-aastaseks saava ööklubi säravaid hetki!

SUUR GALERII! 8 AASTAT TEATRIT: Reedel 8-aastaseks saava ööklubi säravaid hetki!

Ahhetamapanevad tantsunumbrid, rahvusvahelised artistid, Eesti meelelahutuse koorekiht ja loomulikult heas seltskonnas veedetud lugematud peoõhtud  Tallinna meelelahutuslikuim ööklubi saab 8-aastaseks!

Sel reedel, 06. septembril tähistab ööklubi Teater enda 8. sünnipäeva ja ootab selle puhul kõiki endale külla! Enne veel, kui saame osa suurejoonelisest sünnipäevast ja REKETi live´ist, on aeg aga teha tagasivaade kaheksale unustamatule aastale. 

Uku Suviste, Tanel Padar, Krista Lensin, Getter Jaani, Merle Palmiste, Kati Toots, Kristjan Kasearu, Paljas Porgand  nimekiri klubi Teater aastatepikkustest lemmiksõpradest võiks jätkuda kilomeetreid. 8 aasta jooksul on Teater olnud meelispaigaks nii paljudele avaliku elu tegelastele kui ka kõikidele kvaliteetse meelelahutuse hindajatele. Rahvusvaheliselt tuntud DJ’d ja live-esinejad on vaid üheks meelelahutusprogrammi osaks, mis klubis Teater igal nädalavahetusel külastajaid ees ootab. See ajaloolistes ruumides asuv ööklubi on Tallinna ööelu tõeline teemant ning alustab juba sel reedel särava sünnipäevapeoga enda üheksandat tegevusaastat. Muusikud Kuubalt, Brasiiiliast ja loomulikult Eestist  06. septembril toimuv sünnipäev kulmineerub meie enda muusikafenomeni REKET live‘iga!

 Soovid klubi Teater suurest sünnipäevast osa saada? Siis loe peo kohta täpsemalt siit ja näeme juba reedel!

#KÕIKONKOHAL #klubiteater8