TUHAT JA TULINE: MARJU KARIN lõi rinnad letti!

Buduaar

pilt: erakogu

Ilusüstide kuningannaks tituleeritud Marju Karin ei häbene oma keha teps mitte ja kui vaja, siis näitab naine ka paljaid rindu.

Nimelt postitas Marju hiljuti sotsiaalmeediasse tulikuuma kaadri, kus ta ei kanna rinnahoidjat ning rindu katab vaid läbipaistev valge pluusike, mis palju just ei varja …

Kuid Marju tegi selle postituse põhjusega – tal on sõnum kõigile neile, kes teisi maha teevad.

“Kui te veel nokite noorte naistega, kes teevad only fansi konto. Teen ise! Igal naisel on õigus olla vaba, oma kehas ja oma meeltes. Õppida, olla peaminister või teha pilte, mis neile meeldib! Teenida ise oma raha ja olla uhked oma olemise eest. See postitus on ka neile meestele ja naistele, kes järjepidevalt alandavad naisi … kus nad ka ei asuks oma elus! Ma pole kunagi teinud selliseid pilte, aga mu mõõt on täis kiibitsevatest inimestest, kelle eesmärk on alandada. Ei tule uut raamatut vms. See on lihtsalt naiste eest, minu enda eest. Nelja lapse emana ja kahekordse vanaemana, mitme kõrghariduse ja eduka koolitusfirma ning kliiniku juhina, vihkan ma veel rohkem “väikeseid” inimesi,” kirjutab Karin foto juurde kommentaariks.