TUHAT JA TULINE VAATEPILT: ALASTI SILVIA ILVEST oled näinud?

TUHAT JA TULINE VAATEPILT: ALASTI SILVIA ILVEST oled näinud?
erakogu

Muusik ja nelja poja ema Silvia Ilves on end suurepärasesse vormi ajanud ning ei pelga saavutust ka avalikkusele näidata. Kaunitar riputas oma Instagrami kontole foto, kus ta on ihualasti ning lisas juurde mõtlemapaneva kommentaari ühiskonna normide teemal.

”Kas elul oleks mõtet, kui me kõik ühtmoodi riietuksime, ühesuguse häälega kõneleks, ühesugust toitu eelistaks, ühtemoodi mõtleksime? Igav oleks, eks. Ühiskonna poolt ette seatud reeglid arusaamast, kes kuidas elama peaks, on vahel ka mind püüdnud maha niita, kasvõi mõttega, kas tšellistiks sirgumine oli see mu ainuõige rada? Valisin ehk vale eriala, sest armastan elada nii, et oleksin eluga rahul ning sinna püüeldes rikun niiöelda traditsioone, mida üks “endast lugupidav” tšellist ei teeks? Ei. See mõte tuleb peast visata.

Erinevus rikastab, seda väljendit oleme kuulnud me kõik ning sellega kaasnevalt – ei ole siin ilmas headust ilma kurjusega. Millest tuleb kurjus? Usun, et suured osas mõistmatusest. Püüan olla ise võimalikult positiivse ellusuhtumisega ning olen juba pikemat aega õppinud teiste elusid-valikuid mitte arvustama, sest kes olen mina, et peaksin mõistma, mis toimub kellegi teise inimhinges?

Vahel ei suuda ma ära imestada, kuidas jaksab üks inimhing nii palju negatiivsust endaga kaasas kanda … Sellega kaevab viimane auku ju eelkõige iseendale. Tahaks osata näidata, kui palju kergem on elada, kui suudad keskenduda positiivsele!”

Vaata pilti Silvia Instagrami kontolt siin