10 märki, mis näitavad, et ta on valmis end siduma!

28 kommentaari
10 märki, mis näitavad, et ta on valmis end siduma!

Mõtled, et kas tema on see ÕIGE?  See, kelle kõrval koos vananeda ja lapsi saada? Siin on kümme märki sellest, et ta võib seda olla.

Mõtled, kas tema on see ÕIGE? See, kelle kõrval koos vananeda ja lapsi saada? Siin on kümme märki sellest, et ta võib seda olla.

TA ON AVATUD
Kui  ta avaldab sulle sageli armastust  ja räägib tõsiselt sellest, et tahab sinuga koos olla, siis palju õnne! Enamik suhetest ei jõua nii kaugele.

SINA EI OLE SALADUS
Sa tunned tema sõpru, perekonda, töökaaslasi ja kõiki, kellega ta suhtleb. Ta ei taha sind oma sõprade ja tuttavate eest varjata. Tal on hea meel, et teda nähakse koos inimesega, keda ta kõige rohkem armastab.

TA ON SINU JAOKS ALATI OLEMAS!
Pole tähtis, mitu korda sa talle päeva jooksul helistad, tal on alati hea meel sinu häält kuulda ja sinuga rääkida. See tähendab seda, et tal on alati aega sinu jaoks, olenemata sellest kui palju tööd tal ka ei oleks! Kuid ära mine oma kõnedega liiale;)

TA KAASAB SIND OMA PLAANIDESSE!

Kui ta räägib oma perega või sõpradega nädalavahetuse plaanidest, kaasab ta alati ka sind nendesse. Sa oled väga tähtis osa tema elus ja ta soovib, et kogu maailm seda teaks!

TA RÄÄGIB  ÜHISEST TULEVIKUST!
Kui ta arutab oma tulevikuplaane ja  sinna kuulub ka sõna „meie“, siis tea, et sul on mees olemas! Kui ta juba näeb oma tulevikku sinuga, siis on pool eesmärgist täidetud.

TE OLETE PAAR!
See oli tema vabandus sinuga koos olemaks terve esimese tutvumisaasta jooksul, kui see ka nüüd nii on, siis sa oled õnnega koos! Ta tõesti on sinust sisse võetud.

TE OLETE PARIMAD SÕBRAD
Ta jagab oma kõige salajasemaid saladusi sinuga. Sa oled tema usaldusisik ja parim sõber. Kui sa ei pea temalt infot välja kangutama, siis tea, et see mees tõesti tahab sinuga koos olla.


SINU SOOV ON TALLE SEADUSEKS!

Kui sinu kaasa sõidab mitmeid kilomeetreid selleks, et leida täpselt seda, mida sa soovid, olgu see siis söök, mida armastad, film, mida sa näha soovid või kingad, mida ihaldad, siis on ta tõesti sinust huvitatud! Lase tal end poputada ja tunne end tõelise kuningannana!

TA  AUSTAB SINU OTUSEID
Kui sa ütled: „Kallis, ma ei soovi seda jalgpallimatši vaadata“, siis ta austab seda, ning vahetab kanalit. Oma partneri soovide austamine on suur osa püsisuhte kujunemisel.

TA UURIB SALAJA SINU SÕRMUSE NUMBRIT!
Kui sa oled oma kaasa kasvõi korra enda ehtekarbis tuhnimast leidnud, siis tea, et tal on abieluplaanid peas! Üsna varsti laskub ta ühele põlvele ja palub sul oma ülejäänud elu temaga veeta!

Nüüd on sulle teada 10 märki, mis näitavad, et su kaasa on sinule tõeliselt pühendunud. Nautige romantilist suhet, sest see on määratud kestma kogu eluajaks.


Triin Tisler

Buduaar.ee