Reklaam sulgub sekundi pärast

3 RIIETUST, mida esimesel kohtingul kindlasti kanda ei sobi

Pure Wow

mees ja naine kohtingul
mees ja naine kohtingul — FOTO: 123rf.com

Kohtingule minnes on üksnes loomulik, et sa soovid endast võimalikult head muljet jätta - olla parim versioon iseendast ja seda igas mõttes.

Kuid millised riideesemed lihtsalt ei sobi ei esimeseks kohtinguks? 

Need kolm eset võiksid pigem valikust välja jääda:

1. Ülimalt kitsas riietus

Sa ei saa ennast hästi tunda riietuses, mis ei lase sul praktiliselt hingatagi. Olgu selleks tugevalt korrigeeriv pesu sinu riietuse all või kleit, mis liibub kogu keha vastu nii tugevalt, et roided oleks justkui kokku surutud - kui riietega ei ole võimalik normaalsel kombel õhtust süüa, ega isegi istuda mitte, siis see ei ole hea mõte. 

2. Samad riided, mida kannad iga päev

See jätab mulje, justkui sa ei oleks teisest osapoolest üldse huvitatud ja ei taha tema nimel üldse pingutada. Ka sina sooviksid, et ta näeks oma välimusega kasvõi natuke vaeva, enne kui ta sinuga kohtingule tuleb ning naiste puhul peetakse välimust üldiselt veelgi olulisemaks. Kui sinu igapäevane riietus on väga viisakas ja sobib ka kohtingule, siis vaheta vähemalt üks-kaks aksessuaari välja.

3. Kingad, milles sa kõndida ei oska

Kõrge kontsaga kingad sobivad vaid neile, kes oskavad nendega kõndida - koperdamine ei mõju kuigi seksikalt ja seda isegi siis, kui sul on jalas tuhandeid eurosid maksvad kingad.