3 SODIAAGIMÄRKI, kes petavad kõige rohkem

Buduaar

mees ja armuke
mees ja armuke — FOTO: 123RF.com

Öeldakse, et kui üks osapool murrab truudust, siis tähendab see, et suhtes on miskit valesti või puudu ja seda miskit üritatakse armukese näol kompenseerida.

Teisalt ollakse arvamusel, et teatud tähemärgid lihtsalt petavad suurema tõenäosusega, sest nad vajavad oma ellu rohkem seiklusi. Loomulikult ei tähenda see, et need tähemärgid alati petjaks osutuvad.

Need kolm tähemärki on:

Veevalaja

Veevalaja otsib seiklusi ning tahab end pidevalt proovile panna. Ta ei taha mitte kellelegi haiget teha, seega üritab ta alati võimalikult otsekohene olla – kui ta ütleb sulle, et ta soovib avatud suhet, siis ta lihtsalt ei taha ennast veel tõsiselt siduda. Kui suhe muutub igavaks ja naine muutub kiuslikuks, siis otsib ta meelelahutust mujalt.

Lõvi

Lõvi tahab ennast kuningana tunda ning kui tema enda partner seda tunnet temas enam ei tekita, siis otsib ta seda mujalt. Lõvi lausa januneb selle järgi, et keegi teda pidevalt kummardaks ja kiidaks. 

Kaksikud

Kaksikud vajavad tähelepanu, kuid samas on nad vägagi otsustusvõimetud – võimalusel jätavad nad alati otsad lahtiseks. Selle tulemusena võib neil korraga ka mitu suhet käsil olla, sest nad ei suuda oma valikut langetada. Ta petab tihtipeale üksnes seetõttu, et ta ei suuda otsustada, kellega ta ennast siduda tahab.