5 VÕRGUTAVAT TOITU, mis tõstavad seksuaalset iha

5 VÕRGUTAVAT TOITU, mis tõstavad seksuaalset iha

Millised toidud tõstavad seksiisu ja mõjuvad erutavalt? Šokolaadi ja vahuveini mõjutoimetest on varemgi räägitud, ent tegelikult on olemas veel mitmeid hõrgutisi, mida tasub kindlasti süüa, kui soovid magamistuppa uut energiat ja särtsu tuua.

Millised toidud tõstavad seksiisu ja mõjuvad erutavalt? Šokolaadi ja vahuveini mõjuvast toimest on varemgi räägitud, ent tegelikult on olemas veel mitmeid hõrgutisi, mida tasub kindlasti süüa, kui soovid magamistuppa uut energiat ja särtsu tuua.

Allpool toome välja 5 toitu, mis tõstavad seksiisu:

Banaanid

Banaan sisaldab ensüüme, mis tõstavad libiidot ning lisaks annab banaanide söömine kohest energiat. 

Avokaado

Tegu on imelise supertoiduga, mis sisaldab rohkesti B6-vitamiini ning kaaliumit – need mõjuvad seksuaalelule ergutavalt. Lisaks on selles rohelises viljas palju häid rasvu, mis on kasulikud südametööle, vereringele ja genitaalidele. 

Munad

Munad sisaldavad märkimisväärses koguses B6- ja B5-vitamiini, mis aitavad võidelda stressi vastu ning tasakaalustavad hormoone, mis omakorda tõstab ka seksiisu.

Mandlid 

Mandlite lõhn mõjub erutavalt ning lisaks on tegu väga väärtusliku toiduga. Tänu kõrgele tsingi-ja seleenisisaldusele suurendavad mandlid seksuaaliha.

Maasikad

Maasikad mõjuvad sperma kvaliteedile väga hästi. Kui soovid luua romantilist atmosfääri, serveeri maasikaid tumeda šokolaadiga. Erinevad uuringud on näidanud, et naised, kes igapäevaselt tumedat, vähemalt 70% kakaosisaldusega šokolaadi söövad, saavad kergemini orgasmi. 

Allikas: care2.com