Reklaam sulgub sekundi pärast

BRIGITTE SUSANNE HUNT: jõudsin ka teraapias sinna, et …

Buduaar

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram

Skandaalne glamuuritar Brigitte Susanne Hunt tõdeb, et oma emotsioonidega tuleb saavutada kontakt.

Hunt avaldas mõtteid kadedusega seoses. Kui enamasti peetakse seda negatiivseks tundeks, siis tegelikult saab kadedust seostada ka positiivsusega. 

"Ma ütlesin sõbrannale, et olen tema peale kade. Mõtlesin seda kõige positiivsemas võtmes. Mul on hea meel, et ta on saavutanud nii palju ja on nii ilus seest ja väljast. No tekitab ju kadedust - tahan ka. Kade olla on okei. Oluline on seda tunnistada endale ja ehk ka talle. Temast õppida, endaga kontaktis olla - miks niimoodi tunnen, on töö sulle endale. Kadedusega haiget teha ei ole okei. Kadedatele - saavutage enda emotsioonidega kontakt," soovitab Brigitte.

Lisaks nendib Hunt, et pole mõtet minna näpuga näitama, et kes on kade ja kes mitte. "Jõudsin ka teraapias sinna, et pole oluline näpuga näidata, kes on kade ja kes mitte, vaid mõelda, et kui see mulle üldse korda läheb, siis miks? Kas ma tunnen, et neil võib õigus olla? Jõuda sinna, kus sul on irrelevantsete inimeste halvakspanust ükskõik, sest sa tead, kes sina oled, on suurim vabadus ja olulisem kui muu materiaalne vara. Saad rahus kõndida oma teed ja sind leiavad üles need, kes sind üles leidma on loodud," ütleb ta lõpetuseks.

Brigitte mõtted
Brigitte mõtted — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram
Brigitte mõtted
Brigitte mõtted — FOTO: Brigitte Susanne Hunt/Instagram