Reklaam sulgub sekundi pärast

DIANA TENISTE reeglite kehtestamisest paarisuhtes: ma ei ole kunagi sellistele asjadele allunud

Buduaar

Diana Teniste
Diana Teniste — FOTO: Diana Teniste/Instagram

Marju Karini tütar Diana Teniste on varemgi öelnud, et kui sa soovid, et mees sind hindaks ja hoiaks, siis tuleb ka ise omalt poolt miskit vastu anda. 

Kuid suhet ei saa hoida koos, kui kaks inimest ei taha enam koos olla ning suve alguses andiski Diana teada, et on oma elukaaslasest lahku läinud.

Nimelt nentis Teniste toona, et nende maailmad olid lihtsalt liiga erinevad. 

Kui aga rääkida suhetest ja reeglite kehtestamisest, siis siinkohal tõdeb kaunitar, et talle puuris istumise emotsioon ei sobi. Nimelt kurtis üks jälgija Dianale, et tema mees ähvardab iga kord, kui ta hiljem koju jõuab, et nüüd tuleb abielu ära lahutada, sest abielunaised ei hulgu öösel ringi. 

Diana arvab aga seda, et temale kellaajalisi piiranguid panna ei saa. “Ma ka ise ei pane kellaaegu. Suhe minu jaoks ei tohi olla teineteise piiramine, lõbusate hetkede pärast karistamine.”

Lisaks tõdeb Teniste, et toimivas suhtes peavad baasväärtused ühtima. “Muidu jäädaksegi teineteist oma tõekspidamistega murdma. Kui kaaslane kahtleb sinu otsustes, siis sarnaneb suhe pigem lapsevanema ja lapse suhtele.”

Diana ei ole selliste paarisuhte reeglitega sugugi päri. “Mulle tundub see isiklikult võõras, kui räägitakse kuidas kodus saadakse niiöelda riielda ja seetõttu saab sõbrannadega aega veeta vaid selleks antud ajal. Ma ei ole kunagi sellistele asjadele allunud ja üldjuhul on väga kiiresti ka selline allutamise üritamine lõpetatud. Kui teile midagi ei sobi, siis kehtestage see, mis sobib,” ütleb ta lõpetuseks.

reeglite kehtestamine suhtes
reeglite kehtestamine suhtes — FOTO: Diana Teniste/Instagram
reeglite kehtestamine suhtes
reeglite kehtestamine suhtes — FOTO: Diana Teniste/Instagram