Reklaam sulgub sekundi pärast

“ELU KALLEIM AMERICANO.” Adriana Viks paljastas, kuidas ta oma abikaasaga tegelikult tuttavaks sai

Karin Karu

Adriana Viks abikaasa Hannesega
Adriana Viks abikaasa Hannesega — FOTO: Adriana Viks/Instagram

Bombshell ilusalongi asutaja ja püsimeigikunstnik Adriana Viks tutvus oma abikaasaga 2018. aastal ning vaid aasta hiljem nad juba abiellusid.

Kuidas Adriana ja Hannese armastuslugu aga üldse alguse sai? "Me tutvusime Hannesega väga populaarsel tutvumissaidil nimega Tinder. Mina olin värskelt selle plugina endale alla tõmmanud ja olin seal tegelikult pigem igavuse peletamiseks. Ma isegi ei arvanud, et sealt endale kaaslase leian. Aga meie tutvumine oli tegelikult selline spontaanne ja naljakas, et tema profiili viskas Tinder mulle ette. Mulle meeldis see, et tema profiil oli väga lai. Tal olid pildid, kus oli kujutatud tema hobisid ja toredad seiku, aga samas olid ka sellised toredad elulised pildikesed, kus ta näiteks vanaema juures kartuleid sorteeris ja mulle meeldis see, et ta oli selline vahetu ning siiras piltidel," meenutab naine.

Noorte esimene vestlus ei olnud naise sõnul tegelikult pikk. "Ma olin tol päeval hilisõhtuni tööl ja hiljem plaanisin sõbrannaga õhtustama minna restorani, sest oli reede õhtu. Ja siis ta kirjutas mulle ja küsis, mis mul plaanis on. Ma ütlesin, et lähen sõbrannaga deidile ja viskasin nalja, et ta võib kaasa tulla, kui julgeb. Ta oli tol hetkel just rätsepa juures, et endale aastalõpu üritusele pintsakut disainida. Ta ei mõelnud just pikalt ja otsustas liituda. Me läksime siis sõbrannaga restorani, kokkulepitud kellaajaks ja ootasime teda seal, aga ta otsustas väga stiilselt 60 minutit hilineda. Kui ta kohale jõudis, siis olime selleks ajaks sõbrannaga juba kolmekäigulise õhtusöögi söönud ja pudeli šampanjat joonud. Tulles istus ta lauda ja tellis ühe musta kohvi. Vabandas, et ta hilines, sest rätsepa juures läks pikemalt ja pidi veel kuskil auto järel käima, et mitte taksoga tulla. OKEI. Mõtlesin, et plusspunktid vabanduse eest kirjas, vaatame, mis edasi," kirjeldab Adriana oma esmaseid emotsioone ja mõtteid.

Kaunitar jätkab: "Minu sõbranna renoveeris tol ajal parasjagu just oma korterit ja kuna Hannes tegeleb ehitussektoris, siis said nad kuidagi soone peale ning rääkisid enamus ajast ehitustöödest ja parketi paigaldusest. Mina siis analüüsisin teda ja tema riietust terve aeg ning oma peas mõtlesin ainult, et on ikka kekutis. Kõigepealt hilineb, siis tuleb kohale oma sametpintsakus, slim fit pükstes ja lakk-kingades ning muudkui jahub mingist kalasaba parketi paigaldusest. Niisiis oli meie esmakohting seal nii kuue silma all, midagi paljulubavat just ei olnud, aga vähemalt selles olin ma veendunud, et oma valdkonnas on ta väga teadja," muigab Viks.

Õhtu lõpus tuli aga aeg arvet maksta. "Küsisin siis arvet teenidajalt ja Hannes pakkus viisakalt välja, et ta soovib ise maksta. Ma veel küsisin, et kas ta on kindel, teades, et meil oli päris lopsakas menüü seal, aga ta jäi vankumatuks. Naersime veel pikka aega sõbrannaga, et elu kalleim Americano oli tal. Kui ma taksot hakkasin tellima, et lahkuda, siis ta soovis mind ära viia. Kuna see tundus mulle hea võimalus veel omavahel lähemalt tuttavaks saada, siis ma olin nõus. Niisiis viskas ta mind koju. Saime teel koju ise ka rohkem soone peale ja siis tundus ta mulle juba selline salapärane ja hurmav. Ma veel tahtsin nii väga Pavlova kooki saada ja ta isegi otsis mulle seda ja helistas järjest restorane läbi, aga kõik kohad olid juba kinni. Niisiis jäi tol õhtul Pavlova saamata. Kui me kodu ukseni jõudsime, siis lubas mulle naeratades, et aasta pärast ta abiellub minuga. Ja tegelikult sisuliselt nii läkski. Sõnapidaja mees," sõnab Adriana.

Sellele järgnes aga üks tõeliselt romantiline üllatus. "Esimese õhtu jätkuks oli veel üks tore seik. Hannes sõitis ise küll õhtul Lõuna-Eestisse kodukanti, aga tahtis mind ikka lõpuni ära ka veel sebida. Oli tellinud Ferrero kommidega roosikimbu, Narva kohvikust väikese Pavlova ja lasi need asjad kulleril minu salongi toimetada. Kirja kaasas ei olnud, kuid Pavlova reetis, kelle poolt need olid. Niisiis, sebis mind täiesti lõpuni ikka ära."

Adriana ja Hannes on koos olnud 2018. aasta lõpust. "Pisut üle viie aasta siis nüüd. Kihlusime 20.12.2019, 135 tuttava ees ning 20.08.20 abiellusime, samuti 135 külalise ees. Pulmad toimusid muinasjutulises Sangaste lossis. Me armastame lihtsalt oma pulmapäeva," ütleb kaunitar.