Kas ta vaid mängib Sinuga?

Kas ta vaid mängib Sinuga?

Kas kardad, et Su partner ei võta teie suhet tõsiselt? Ameerika Cosmoplitan tegi nimekirja seitsmest üllatavast märgist, millest saada aru, et Su kaaslane ei plaani Sinuga ühist tulevikku.

Kas kardad, et Su partner ei võta teie suhet tõsiselt? Ameerika Cosmoplitan tegi nimekirja seitsmest üllatavast märgist, millest saada aru, et Su kaaslane ei plaani Sinuga ühist tulevikku.

Kõik ta eksid on ”hullud”

Hoidu mehest, kelle kõik eksid on väidetavalt kas klammerduvad, hullud või lausa segased. Mis neil kõigil ühist on? Sinu kallim. Võib-olla ta ei tahtnudki kunagi, et nende suhe õnnestuks ja valis endale seetõttu ebasobivad partnerid.

Ta viib Sind välja vaid kõrvalistesse kohtadesse

Kui ta viib Sind kohtingutele vaid hämaratesse või kõrvalistesse kohtadesse, siis romantiline olemise asemel ei soovi ta ehk seda, et teid koos nähtaks.

Ta on telefonis Sinu vastu kord külm ja kord kuum

Kõigepealt saadab ta Sulle ühel õhtul kümme sõnumit ja samas teisel õhtul ei anna endast üldse märku. Või siis räägite telefoni teel tund aega ning ülejäänud nädal Sa teda enam kätte ei saa. Mida ta teeb sellel ajal, kui Sind läheduses pole?

Ta süüdistab Sind

On normaalne, et oma uue ihaldusobjektiga tahetakse kohe ka voodirõõme maitsta. Aga kui ta avaldab Sulle survet või teeskleb märtrit, kui Sa ei ole entusiastlikult kohe nõus tema seksimängudega, peaksid häirekellad lööma hakkama.

Tema Facebook profiil on tühi

Kas tema Facebook profiilil leidub ühtegi pilti teist koos? Kas ta ilmutab oma suhtestaatusest? Uuendab ta oma Facebook profiili tihti, aga kordagi ei maini ta seda, et on Sinuga aega veetnud? Pühendumist kartev tüüp hoolitseb selle eest, et tema profiilil poleks jälgegi Sinust.

Tema sõbrad ei tunne Su vastu huvi

Kuigi ta sõbrad on Sinu vastu sõbralikud, on kummaline, kui nad Sulle ühtegi isiklikku küsimust ei esita ega Sinu kohta midagi teada ei taha. Ja miks nad ei taha? Nad teavad, et see pole vaeva ega aega väärt, sest Sa ei ole temaga nagunii kaua koos.

Ta ütleb, et te olete hingesugulased

Kui ta ütleb juba pärast paari kohtingut, et on Sinusse armumas, kuula oma instinkte. Kas temast on tunda, et teievaheline suhe on tõepoolest üks harvadest, kus armastus süttib koheselt? Kui ta poetab neid sõnu liiga kergelt, siis selleks võib olla ka muu põhjus – ta on enne Sind sama juttu rääkinud ka teistele.

 

Anneli Allikas-Parv