KIRSTI TIMMER HOIATAB: suur petuskeem hävitab elusid ja viib Eesti naisi laostumiseni

Buduaar

Timmer
Timmer — FOTO: kuvatõmmis

Nõid Kirsti Timmer hoiatab naisi pettuse eest.

“Pea iga nädal kirjutab mulle mõni naine, et on “tutvunud” sotsiaalmeedias oma unistuste mehega. Loomulikult on see mees ise temaga suhtlema hakanud, muidugi on ta Ameerikast, heal järjel, tavaliselt sõjaväelane või arst. Unistuste mees räägib sulle seda, mida sa kuulda soovid. Lubab siia tulla, sinuga imelise tuleviku ehitada.
Kui ütlen naisele, et tegu on petturite “maffiaga”, siis ei usuta algul.
Aga lõpuks jõuame ikka sinna, et “oih, mu konto ja pangakaardid on blokeeritud, mingi netipettus. Kas saad kanda raha või aidata teha ülekannet, kohe saad ju tagasi!”
Ja naised usuvad.
Kümned tuhanded kasvõi laenatakse kokku, et saada “hästi mehele” ja tegu on ju unistuste mehega. Mõistab. Hoolib. Armastab ja nii imelise välimusega.
Pange need pildid googlisse ja näete kelle kontolt tegelikult varastatud pildid. Lihtne.
Suur petuskeem hävitab elusid ja viib Eesti naisi laostumiseni. Ja seda on palju.
Ma olen sel teemal oma kodulehel mitu postitust teinud, meedia räägib … . Aga on ikka naisi, kes usuvad. Statistika ütleb, et need summad on miljonites, mis sellistele kelmidele kantud meie riigist.
Kallid naised, kes te sellise sõbrakutse saate, miks peaks üks rikas ja edukas ameeriklane endale netist naist otsima ja kusagilt Eestist? Esitage korraks see küsimus ja pange kohe blokk peale. Hiljem saate muidu ähvardusi ja teid hakatakse igas kanalis ähvardustega pommitama. Ikka: kõigele blokk.
Mitte midagi ei juhtu. Ei tule palgamõrvarid.
Ja kuna sellise pettuse ohvriks langevad ka vanemad prouad, siis rääkige sel teemal ka oma emadega.
Naise hinge on kerge lõksu püüda ja seda see rühmitus oskab.”