Kuidas tunda end magamistoas jumalannana?

Kas sina tunned end magamistoas ebakindlalt? Uuringud on näidanud, et paljud mõjuvõimsad naised võivad olla väga ebakindlad just magamistoas! Kuid enam ei ole see probleem - siin on mõned lihtsalt nipid ja trikid, mille abil saad magamistoa kiirelt enda kuningriigiks muuta.

Kas sina tunned end magamistoas ebakindlalt? Uuringud on näidanud, et paljud mõjuvõimsad naised võivad olla väga ebakindlad just magamistoas! Kuid enam ei ole see probleem – siin on mõned lihtsalt nipid ja trikid, mille abil saad magamistoa kiirelt enda kuningriigiks muuta.

Kanna seksikat pesu
Hommikul tööle minnes vali sahtlist välja oma seksikaim pesu ja kanna seda kogu päeva vältel. Su ego saab kohe süsti ja sa ei jõua ära oodata, millal end pesu peale koorida saad.

Mõtle endale uus nimi
Mõtle endale välja uus vaimukas ja võrgutav nimi! Saagu sellest nimi sinu alter-egole, mis vallandub vaid magamistoas ja vaid sinu kallimale. Inspiratsioon: Meenuta Beyonce, kes tutvustas oma alter egona Sashat!

Nööbid, nööbid!
Need pisikesed, igapäevaselt tüütud jubinad on magamistoas lausa kohustuslikud. Eriti vajalikud on nööbitavad riided striptiisi tehes. Avades esimese nööbi on oi-oi kui pikk maa viimaseni ja pinge on laes! Sinu kallima erutus ja ootusärevus on 100% garanteeritud.

Lõõgastu vannis!
Luba endale luksuslik õhtu oma koduses spaas – vannitoas. Lisa auravasse vannivette mahedaid õlisid ja turguta oma keha rikkalike kreemidega. Sinu siidine nahk lausa kutsub paitama ja ole kindel, et su kallim ei jäta seda võimalust kasutamata.
Boonus: Sa tunned end värske ja vastupandamatuna!

Vali sobiv taustamuusika
Vali välja playlistist mõni seksikas lugu, mis sulle enesekindlust lisab ja sind seksikana tundma paneks!
Inspiratsiooniks: Alicia Keys- Fallin, 50 Cent- Candy shop, Dave Stewart & Candy Dulfer – Lily Was Here jms.

Flirdi!
Mäletad, millal oli viimane kord, kui sa oma mehega fliritsid? Kui meelde ei tule, on aeg seda kohe teha! Pilguta oma võrratuid ripsmeid ja palu tal end teenindada. Näiteks kokteil segada. Usu, ta naudib seda ja sina naudid tema tähelepanu!

Unusta oma rätik..
Mine dušši alla ja “unusta” oma rätik maha. Seejärel kutsu oma mees vannituppa rätikut tooma, samal ajal kui oled ise veel dušši all, soovitavalt märg ja seebine. Usalda mind, ta kas hüppab koos sinuga dušši alla või ootab mitte nii kannatlikult, kuni sa ükskord lõpetad. Sinu enesekindlus tõuseb lakke, isegi kui tunned alguses end häbelikuna!

Ole enesekindlam
Pea meeles! Pole oluline kui tark, nutikas, ilus või naiselik sa oled voodis. Kui inimene, kellega sa voodis olid, veetis sinuga suurepäraselt aega, mäletatakse sind kindlasti kui ilusat, hämmastavat ja seksikat voodipartnerit. Olgu meenutajaks siis kaaslane üheöösuhtest või sinu pikaajaline partner.

Järgides neid samme saab sinust hetkega magamistoa valitsejanna. Ja ärgem unustagem – seksikas valitsejanna!

Triin Tisler