Kust otsida härra Õiget?

Kust otsida härra Õiget?

Kust otsida härra Õiget? Õigete meestega kohtumiseks tuleb käia õigetes kohtades. Kui minna hirvejahile, siis ei sätita ennast haavlipüssiga kaubanduskeskusesse või keeglisaali, ega ju? Tähtis on teada, kus oma meest varitseda. Olgu lohutuseks öeldud, et maailm on mehi täis. Siin on nimekiri kohtadest, kus saate oma saaki varitseda.
 

Õigete meestega kohtumiseks tuleb käia õigetes kohtades. Kui minna hirvejahile, siis ei sätita ennast haavlipüssiga kaubanduskeskusesse või keeglisaali, ega ju?

Tähtis on teada, kus oma meest varitseda. Olgu lohutuseks öeldud, et maailm on mehi täis.

Siin on nimekiri kohtadest, kus saate oma saaki varitseda.

 Jõusaal

Musklimehed võivad ehk pisut kinnisidee küüsis vaevleda või isegi igavad olla, aga pidage meeles, et nad on vormis, vananevad kenasti ja mis kõige tähtsam, suudavad voodis kauem vastu pidada! Milliseid mehi tuleks siis sihtida? Lihtne.

Need, kes teineteist peeglist vaatavad, on geid. Need, kes vaatavad oma musklite liikumist peeglist nagu paabulinnud, on nartsissistid. Võtke ülejäänud. Jõusaali meeste lõks on joogiveekraan. Jälgige meest ning vaadake, et teil tuleks janu täpselt samal hetkel. Mõelge läbi, mida talle öelda: “Hea trenn?” Ja naeratage.

 Kokteili- ja veinibaarid/Peod

Leidke üles oma ihaldusobjekt (kontrollige esmalt abielusõrmuse puudumist!) ja jälgige, millal ta baarileti juurde läheb. Järgnege talle. Seiske ta lähedal. Naeratage meeldivalt, ulatage talle raha ja küsige, kas ta võiks teie joogi koos enda omaga tellida.

 Suitsetamiskohad

 Isegi siis, kui te jälestate suitsetamist, on see väga hea vahend kellegi püüdmiseks. Suitsetamiskohad võivad olla parimad paigad meeste leidmiseks.

Suirtimine (suitsetamine/ flirtimine) võib olla väga lõbus. Kõik on lõdvestunud. Kõik on käegakatsutavalt lähedal. Seal on võimalik näha, kuidas inimesed klubi ilustava valguse alt eemal tegelikult välja näevad ning seal ei tule karjuda üle muusika. Kõik räägivad üksteisega ja puudub nügimine nagu klubis. Samuti saab oma ihaldusobjekti juba baaris välja valida ja talle lihtsalt igal pooltunnil järgneda, ilma et te hullu jälitaja moodi paistaksite.

Hotelli baarid

Ärge piirduge otsingutel ainult kohalike meestega – proovige ka külalisi. Teadlikumad naised soovitavad hotellibaare kui suurepäraseid paiku meestega kohtumiseks. Küsige sellelt kenalt mehelt: ” Ega te ometi Londonist? Tartust? Soomest? Hkcsiahahvgaggavaa pärit ole?”  Kui ta vastab “jah”, saate kohe edasi küsida: “Miks ma teid siis varem kohanud pole?” Kui ta vastab “ei”, saate kohe kommenteerida: ” Arvasingi seda. Kui te oleksite, oleksime juba kohtunud!”

Nagu igas teises populaarses jahipaigas, ärge püsige siingi terve õhtu ühes kohas – käige ringi. Võite alati teeselda, et otsite hilinevat väljamõeldud sõpra.

Jooksuklubid

Teile meeldivad sportlikud mehed? Ühinege jooksuklubiga! See on lollikindel viis leida endale hea tervisega mees.

Siduge juuksed hobusesabasse, pange peale veekindlat ripsmetušši ja võtke sihiks värske sportlik välimus. Investeerige veidi seksikasse musta lükrasse, et efekt oleks täiuslik. Lükra on naise kehale imeliselt sobiv materjal – tõstab seda, mida vaja ning lamendab, mida vaja ja võimendab kurve.

Muidugi, kui te ei viitsi treeninguga vaeva näha või kui teil on treeningutel palav, te higistate ja lähete näost erepunaseks, siis lihtsalt teeselge seda.

Muuseumid ja galeriid

Need on meeste leidmiseks suurepärased kohad. Sealt leiab väga kvalitseetseid ja huvitavaid mehi. Alates ärimeestest, kes kunsti investeerivad, lõpetades tõeliste kunstnikuhingedega.

Rahakate meestega kohtumiseks minge oksjonite eelnäitustele – siis võite end kindlalt tunda teadmises, et vähemalt osa mehi on seal millegi otsimiseks.

Ühistransport

Elame töö ja kodu vahet reisivas kultuuris ja paraku veedame suure osa oma elust ühiskondlikes transpordivahendites. Kasutage seda ära! Kui tegemist on teie igapäevase marsuudiga, siis ärge kiirustage. Ärge tormake ühel päeval lihtsalt sisse ja hakake oma telefoninumbrit välja hõikama. Tavaliselt sõidavad inimesed iga päev sama bussi/trolli/trammiga ja istuvad samas kohas, nii et säilitage rahu. Lihtsalt minge varem kohale, et kindlustada oma koht härra Õige kõrval. Esimesel päeval naeratage talle, teisel hommikul öelge: “Tere hommikust!”.

Igal pool mujal

Vaadake ringi, igal pool on miljoneid flirtimisvõimalusi. Ärge muretsege, lihtsalt kasutage neid!

Videolaenutuses saab kommenteerida mehe filmivalikut: “Kui hea valik! Ma olen seda filmi juba kümme korda näinud ja ma jumaldan seda.” Plaadipoes öelge: “See on klassikaline album. Käisin eelmisel suvel nende kontserdil! “Olgugi et teil pole aimugi, millest te räägite – ega temal ka pole, tema pole seda plaati veel ostnud.

Bluffige end vestlusesse. Isegi kui ta teid kohvile ei kutsu, on see hea harjutus.

Mida enam sööta te vette lasete, seda enam kohtinguid te saate ja seda suurem on võmalus püüda kinni üks õige pirakas kala. Kui saatsite välja oma CV, kuid ei saanud seda tööd, siis ei annaks te ju alla ega hakkaks ennast töötuks pidama? Ei. Te proovite edasi. Nii et jätkake oma flirdisignaalide välja saatmist. 

Peagi saate ka oma väljateenitud tasu. Lihtsalt sundige end tegutsema!

 

 

Triin Tisler