MEES NAISTELE: ajate karvad ära ja arvate, et olete 15?

Shutterstock

lugejakiri

Sel korral saabus meie postkasti mõtlemapanev kiri meesterahvalt, kes ütleb, et naised ise provotseerivad mehi nooremaid naisi tahtma!

“Meestele heidetakse kogu aeg ette, et nad vahivad nooremaid naisi, aga kes selles tegelikult süüdi on? Te naised ise olete! Olen igas vanuses naistega koos olnud ja kõik nad tahavad olla nooremad kui nad on. Välja arvatud alaealised naised, kes tahavad olla vanemad. Naised toidavad ühiskonnas väärtushinnangut, et nad ei vanane- kannavad miniseelikuid kõrge eani, käituvad nad tüdrukud ja näevad meeletult vaeva, et olla igas mõttes nagu koolitüdruk.  Samal ajal mehed ei tohi neid sellise pilguga vaadata. Võtame kas või näiteks selle, et enamus naisi ajavad karvu ja tahavad, et nende kink näeks välja nagu 12-aastasel.

Enamus naisi ajavad karvu ja tahavad, et nende kink näeks välja nagu 12-aastasel. Kas see on normaalne täiskasvanud naise käitumine või?

Ma saan aru, et ükski mees ei taha puhmas naist ja kaenlaalused võiksid seetõttu aetud olla, et need haisema ei läheks, aga väike karv häbemel on ju naiselik. Samuti panete te kunstrindu eelkõige ju iseenda jaoks, sest ma ei tea kuigi palju mehi, kellele need ebanormaalselt ja võltsilt kikkis rinnad tegelikult meeldivad. Jah, neid on tore vaadata pornofilmis, aga päriselus ükski normaalne mees ei taha, et naine ja tema laste ema on seest plastmassiga täidetud. Te ise tahate seda, ise teete seda endale ja ikka selleks, et te rinnad näeksid peale sünnitust välja nagu 15-aastasel, sest olgem ausad, juba 20se rinnad on rohkem ära vajunud kui silikoonrinnad. Ka need ilusüstid, mida 30+ naised teevad- kõik ju selleks, et näha välja siledam kui oma tütar. Kunagi üks sõber ütles, et kui uus pruut viib su koju ja tahad ämmale esimesest hetkest meeldida, siis ütle talle, et nad näevad tütrega välja nagu õed. Proovisin 2 korda ja toimis- mõlemad ämmad armastasid mind pikalt ja hakkasid isegi flirtima minuga peale seda, mis oli eriti friiki.

Ise pingutate hullult, et näha välja 15 ja siis heidate meile ette, et me vaatame noori naisi. Mõelge sellele, mille jaoks te seda teete ja milleks tekitate meestele arusaama, et kui te ei näe välja noored, siis pole te midagi väärt. Teie kujundate meie arusaamasid, mitte meie ei tee seda!

Buduaarile Karlilt
Lugejakiri
Ootame lugejakirju aadressile [email protected]