Meeste turn off nr. 8: Naised, kes räägivad voodis liiga palju

Meeste turn off nr. 8: Naised, kes räägivad voodis liiga palju

Meeste turn off nr. 8:  Naised, kes räägivad voodis liiga palju “Ma tundsin kord naist, kes ei suutnud voodis vait jääda. Sellest hetkest alates, kui me alustasime, hakkas ta rääkima, andes mulle detailse ülevaate kõigist oma tunnetest ja aistingutest. Mulle tundus, et ma kuulan salaja enda suguelu pealt! Ma tean, et ta püüdis mind üles kütta, aga mida rohkem ta rääkis, seda rohkem ma maha jahtusin. Paaril korral lõpetasin ma peavaluga ja ei suutnud magamaminekut ära oodata, et veidigi vaikust ja rahu saada.” Seksi ajal on lugu nii, et mida rohkem sa räägid, seda rohkem tunneb su mees sundi vastata. Kui mees tunneb sundi, siis tundub talle, et teda kontrollitakse ja ta vihastab seesmiselt ning jahtub maha. Olenemata sellest, kas sa tegelikult ootad vastust või mitte, tunneb tema end vastama provotseerituna.
 

Meeste turn off nr. 8:  Naised, kes räägivad voodis liiga palju

“Ma tundsin kord naist, kes ei suutnud voodis vait jääda. Sellest hetkest alates, kui me alustasime, hakkas ta rääkima, andes mulle detailse ülevaate kõigist oma tunnetest ja aistingutest. Mulle tundus, et ma kuulan salaja enda suguelu pealt! Ma tean, et ta püüdis mind üles kütta, aga mida rohkem ta rääkis, seda rohkem ma maha jahtusin. Paaril korral lõpetasin ma peavaluga ja ei suutnud magamaminekut ära oodata, et veidigi vaikust ja rahu saada.”

Seksi ajal on lugu nii, et mida rohkem sa räägid, seda rohkem tunneb su mees sundi vastata. Kui mees tunneb sundi, siis tundub talle, et teda kontrollitakse ja ta vihastab seesmiselt ning jahtub maha. Olenemata sellest, kas sa tegelikult ootad vastust või mitte, tunneb tema end vastama provotseerituna.

Miks see mehed maha jahutab?

* See takistab tal mõnu tundmast. Kui mees kuuleb sind seksi ajal rääkivat, siis hakkab ta aju tööle, et öeldut mõista.

Mida rohkem sa räägid, seda aktiivsemalt ta aju töötab, kuni see lõpuks tegeleb mõtlemisega ja mitte enam tundmisega. Kuigi see, millest sa räägid, võib olla tema jaoks erutav, viib sinu sõnadele keskendumine tema tähelepanu tunnete juurest ära ja jahutab ta maha.

* Kui sa voodis palju räägid, siis tunneb su mees kohustust ka rääkida.

  Kui sa mehele oma tundeid väljendad, tunneb ta kohustust vastata.

Miks naised seda teevad?

1. Kui naised on närvilised või ebakindlad, siis vabastavad nad end pingest rääkides.

Kui sa oled mures sellepärast, et kuidas armatsemine õnnestub, või kui sulle tundub, et su partner ei hinda sind piisavalt, või on sul salajasi tundeid, mida sa pole endale tunnistanud, siis võid sa muutuda seksivaks lobasuuks. See aitab sul ebameeldivatest tunnetest vabaneda.

2. Enamus naisi on verbaalsemad kui mehed ning samastuvad pigem emotsionaalsega kui füüsilisega.

Nii et seksi ajal, kui sa koged oma kehas väga tugevaid aistinguid, võib sul olla raske lõõgastuda, naudingut tunda ja kehas püsida. Rääkimine toob su tagasi tuttavamasse valdkonda, kuigi see võib mehe maha jahutada.

Lahendus

Kui sa arvad, et sa võiksid olla just selline seksiv lobasuu, siis tee selline katse: Kuula end järgmisel korral, kui sa oma partneriga armatsed.

Jälgi, kui palju sa räägid ja mida sa ütled ja mida sa sisimas tunned. Kui sa märkad, et sa räägid liiga palju, siis püüa kontsentreeruda oma keha aistingutele ja suuna oma teadvus pigem puudutustele kui sellele, mida sa öelda tahad. Püüa aistinguid pigem tunda kui kirjeldada.

 

 

Triin Tisler

 

 

 

Sarnased artiklid