Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLISED SODIAAGIMÄRGID on kõige paremad abielumehed?

Relationship Rules

abielu
abielu — FOTO: 123rf.com

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad iseloomujooned, mis teatud määral enamasti ka paika peavad. Kui aga rääkida tähemärkidest ja abielust, siis millised milliste märkide esindajatest võiksid saada kõige paremad abielumehed? 

Allpool on välja toodud kolm tähemärki, kes mitmete uuringute kohaselt sobivad oma olemuselt kõige paremini tõsisesse suhtesse ning ühtlasi ka elukestvasse koosellu.

Lõvi

Lõvi on väga sensuaalne, kirglik ning tugeva loomuga märk, kes võib eemalt vaadates tunduda lausa kõrk ja ülbe - tegelikkuses pole see sugugi nii. Leides armastuse teeb ta kõik, et seda suhet hoida ja kaitsta. Lõvid on usaldusväärsed, truud ja neile saab alati kindel olla. Küll aga tasub silmas pidada, et Lõvi on suur eneseimetleja ning kiitust ja tähelepanu vajab ta ka oma partnerilt.

Vähk

Vähid on õrna hingega, intuitiivsed ja väga tundlikud. Kui Vähk sügavalt armub, teeb ta seda lõplikult ega otsi enam midagi uut. Vähk armastab perekonda ja abielus olemist väga, kuid seda vaid õige inimesega. Seni, kuni tema teele satuvad valed partnerid, lagunevad ka tema suhted. Kuid õigele inimesele on ta truu kaaslane terveks eluks ning tema usalduses pettuma ei pea. 

Skorpion

Skorpion vajab vaheldusrikast suhet - ta tahab uusi ja põnevaid ettevõtmisi ning naine peab selles osas temaga alati kaasa tulema. Teisalt hindab ta kõrgelt ka stabiilsust ja tasakaalu ning suhtesse minnes tahab ta mõelda, et see suhe jääbki kestma. Skorpion vajab enda kõrvale inimest, kellega koos saab ta kasvada ja areneda. Ta ei ole huvitatud juhusuhetest, sest neist pole talle pikas perspektiivis mingit kasu.