Milllal on parim aeg seksiks?

15 kommentaari
Milllal on parim aeg seksiks?

Hiljutisest uuringust selgub, et hommikune seks mõjub suurepäraselt tervisele ning on ideaalne algus säravale päevale.  

Hiljutisest uuringust selgub, et hommikune seks mõjub suurepäraselt tervisele ning on ideaalne algus säravale päevale.

Teadlased avastasid, et hommikuseks tugevdab immuunsüsteemi, teeb sind õnnelikumaks ning parandab naha ja juuste seisukorda, vahendab Daily Mirror.

Paljud mehed naudivad hommikuseksi, kuna siis on testosteroonitase on kõige kõrgem ja verevarustus peenises kiireneb. Naised aga eelistavad õhtust armatsemist hommikusele, kuna nad ei taha seda teha halva hingeõhu ja sassis juuste pärast. 

Brittide seas läbi viidud uuringust selgus, et mehed eelistavad seksida kõige enam laupäeva öösel, teisel kohal on reedeõhtune seks. Kolmandale kohale platseerus pühapäevahommikune seks.

Naise kehas vallanduvad seksihormoonid keskpäeval, mis ei ole just kõige parem aeg vallatlemiseks. See võib seletada ka seda, miks mõni tavaline mees tundub just siis naisele kõige atraktiivsem.

Lisaks selgus uuringust, et seitse paari kümnest on tavaliselt seksiks lihtsalt liiga väsinud. Tihe sotsiaalne elu, kiire töötempo ja laste eest hoolitsemine on kurnav. Kaks kolmandikku brittidest on valmis seksima alles nädalavahetusel. Üle poolte briti paaridest keelduvad seksimast pärast kella kümmet õhtul, ent just siis on nad tavaliselt oma kallimaga voodisse heitnud.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid