Mis talle sinu väljanägemise juures meeldib?

Sirged või lokkis juuksed? Meigiga või ilma? Veebileht realbeauty.com uuris otse meestelt, millised on naiste väljanägemises kõige olulisemad asjad.

Usu, need vastused võivad sindki üllatada!

 

Sirged või lokkis juuksed? Meigiga või ilma? Veebileht realbeauty.com uuris otse meestelt, millised on naiste väljanägemises kõige olulisemad asjad.

Usu, need vastused võivad sindki üllatada!

1. Naturaalne ilu

“Ma armastan seda, kui ta ärkab hommikul minu kõrval. Värske ja puhanud ilme on kõige seksikam. Ta näeb siis poole kaunim välja kui meigiga!” (Keith , 38)

2. Sinu naba.

Paljud mehed väitsid, et naise naba on üks erutavamaid kohti kehal. Lisaks andsid nad teada, et pole vaja muretseda paari voldikese pärast naba ümber, nad isegi ei märka seda.

“Ma ei ole täiuslik ja kindlasti ma ei oota ka oma naiselt, et ta oleks perfektne. Ma armastan teda ja kõiki kumerusi tema kehal!” (Jhon, 28)

3. Sinu veidrused

Ühe eest muld, teise eest kuld! Mehed armastavad sind ja sinu veidraid harjumusi.

“Minu pruut fännab andunult Lady Gagat ja Britney Spearsi. Olgem ausad, mina jälestan sedalaadi muusikat. Kuid ometi mulle meeldib, et mu kallim seda kuulab. See on omamoodi armas veidrus!” (Matt , 32)

“Minu tüdruk ei pea üldse viisi, kuid armastab väga laulda. Vahel on kõrvadel seda valus kuulda, kuid see manab mulle alati naeratuse suule!” (Eric, 33)

4. Sinu loomulikud lokid

Naised, unustage sirgendajad!

“Minu pruut keeldub kodust lahkumast ilma pulksirgete juusteta. Kuid minu arvates on lokkis juuksed kordi seksikamad. Tema keeldub mind uskumast!”  (Tim, 23)

5. Sinu ripsmed

Ripsed mõjuvad meestele sütitavalt.

“Kui mu naine vaatab läbi ripsmete mulle alt üles, kütab see mind niii üles, et suunduks otse magamistuppa!” (Eric, 33)

6. Sinu jalad

Lühikesed, pikad, suured või väiksed – mehed armastvad neid kõiki.

“Tema jalad on niii pehmed! Ja kui ta kannab veel kontsi! See on hullumeelne!” ( Marcus, 34)

7. Sinu stiil

Suled, litrid, erksad küünelakid? Trendikas või mitte? Mehed armastavad naisi, kel on oma väljakujunenud stiil.

“Ma armastan oma tüdrukut, ta on hullumeelne punapea, kes keeldub kandmast kontsi. Ta teab, mis talle sobib ja milline ta soovib välja näha. Ma imetlen seda ja tema valikuid!” (Hugo, 29)

8. Sinu lõhn

Mehed on jõuetud sinu parfüümi ees. 

“Mind ajab hulluks tema vaniljelõhnaline parfüüm. Kord piserdas ta seda mulle hommikul randmele ning mind saatis terve päev joovastav tunne!”  (Sten, 31)

9. Kui sa küsid seda, mida sa tahad

Nii voodis kui muidu. Mehed tahavad teada, mis sinule meeldiks. Nad on väsinud olemast mõttelugejad.

“Mu naine on veidi kamandav, kuid ma olen teiste meeste ees eeslistatud seisus, sest ma vähemalt tean, mida mu naine tahab!”  ( Michael, 29)

10. Sinu töö

Mehed naudivad seda, kui sina naudid oma tööd, sest tööd tehes ja sellest rääkides oled sa rahulolev, mis omakorda muudab sind seksikaks.

“Mu naine on lasteaiakasvataja. Vaadates, kuidas ta lastega tegeleb ja kuidas lapsed temale kuuletuvad, tunnen ma uhkust. Ilus on vaadata naist, kes teeb midagi täie pühendumusega!

(Matt, 45)

 

 

 

 

Triin Tisler