Reklaam sulgub sekundi pärast

NENDEL TÄHEMÄRKIDEL on maikuus ohtralt rahaõnne

Relationship Rules

naine rahaga
naine rahaga — FOTO: 123rf.com

Raha pole kunagi piisavalt ja viimase aasta hinnatõuse arvesse võttes on selge, et rahaline olukord on paljude jaoks kõike muud kui helge.

Kui aga rääkida tähemärkidest ja rahast, siis maikuus on kõige rohkem rahaõnne nendel märkidel: Jäär, Kaksikud ja Kaljukits.

Jäär on põikpäine ning elab tihtipeale üle oma võimete piiri, mis tähendab, et ta võib kergesti võlgadesse sattuda. Õnneks saavad sinu rahalised mured maikuus leevendust ning hea õnne korral vabaned võlgadest ning saad isegi mõne suurema unistuse teoks teha.  

Kaksikute märk oskab raha kõrvale panna, kuid tal esinevad niiöelda raha tuulde laskmise perioodid, kus ta lihtsalt armastab raha kulutada ja nendel perioodidel võib asi vahel käest ära minna. Õnneks ei pea sa nüüd mõnda aega selle pärast muret tundma, sest sinu majanduslik seis paraneb.

Kaljukits on karjäärihunt, kes rühib üha kõrgemale ja kõrgemale - ta ei karda rasket tööd ega väljakutseid. Sa lausa vajad neid. Selle kõrval on sinu jaoks oluline ka puhkus ja nüüd saadki võimaluse end mõneks ajaks puhkuse lainele üle viia ja lihtsalt nautida mõnusat kulgemist.