RANNAMAJA-ADA paljastas šokeeriva juhtumi, kuidas kaks meest teda selja tagant ahistasid

Buduaar

Rannamaja Ada
Ada-Marie Nelke ahistamise lugu — FOTO: ekraanitõmmis YouTube videost

Tõsielusaatest „Rannamaja“ tuntust kogunud suunamudija Ada-Marie Nelke avaldas jahmatava loo sellest, kuidas kaks meest teda keset päeva ahistama asusid.

Ada meenutab, et oli täiesti tavaline päev möödunud aasta lõpus, mil ta Estonian Business Schooli (EBS) eest kodu poole liikuma asus. “Mul olid klapid peas, kuulasin muusikat, mul oli ülihea tuju. Ja järsku ma tunnen, kuidas keegi üritab selja tagant oma näpud suruda mulle väga privaatsetesse kohtadesse. Kui see juhtus, ma lihtsalt kiilusin kinni, pöörasin ümber ja mu selja taga oli kaks meest,“ räägib naine.

Ada tõdeb, et mitte kedagi seal lähedal liikvel ei olnud. “Võib-olla sellepärast kiilusin kinni, et ma sain aru, et kui ma mingit draamat alustan siin, siis see võib inetumalt lõppeda.“

Naine lisab veel: “Vaatasin neile otsa ja mu suu vajus lahti. Seisin nagu loll, mind oli just väga ebasündsalt käperdatud. Ma ei saanud täpselt aru, mida nad ütlesid, sest nad rääkisid vene keeles,” kirjeldab ta.

Pärast juhtunut jooksis Ada parki ning helistas oma elukaaslasele. Tänaseks on politseisse ka avaldus tehtud ning tema kirjeldus meestest on jäädvustatud politsei andmebaasi.

Ada paneb oma jälgijatele südamele, et alati, kui midagi sarnast juhtub, tuleks sellest võimalikult kiiresti politseile teada anda. 

Vaata lähemalt videost!