Reklaam sulgub sekundi pärast

SUHE LÄBI: PALJA PORGANDINA tuntud Cassia Shakti läks mehest lahku

Buduaar

Cassia Shakti
Cassia Shakti

Palja Porgandina tuntust kogunud Cassia Shakti annab teada, et tema ja Roomet Poomi suhe on läbi.

"Uus aasta toob uued tuuled ka meie suhtesse. Nii palju, kui hing ka ei ihkaks hõisata ja teie kõrvad ei ihkaks kuulda, et me oleme kihlunud või me ootame perelisa, on meil suurele enamusele hoopis südantlõhestav uudis. Me teed lähevad uuel aastal lahku.

Oleme oma südames ja peas otsuse muidugi läbi kaalunud ja püüdnud leida lahendust selle teekonna ühiseks jätkamiseks. See otsus ei tule meile kergelt, küll aga suure rahu ja meelekindlusega.

Kõik, kes elanud meie teekonnale siin kaasa, teavad, et meie armuleek ei vaibunud. Meil polnud koos kunagi igav, meil oli silmi vaid teineteise jaoks, me olime üksteisele alati toeks ning meie suhe baseerus selgel kommunikatsioonil, aususel, usaldusel ja austusel.

Tänapäeval on raske leida suhet, kus kaks emotsionaalselt küpset inimest saavad tulla kokku, koos kasvada ja areneda ning aja saabudes või olude sunnil otsustada jätkata eraldi. Seda kõike ilma draama, ilma viha, ilma süüdistusteta. Sest inimestel on kaassõltuvused, hirmud, valukehad, vihapursked, egod ja palju muud, mis jätavad neid suhetesse piinlema ja enda soove vähendama kõigest ühise tuleviku nimel.

Meie ainus soov on olla jätkuvalt õnnelik ja me teame mõlemad, et õnn ei tule väljast, vaid ainult meie enda seest. Seepärast ei anna me seda rasket rolli teineteisele kanda, vaid võtame vastutust oma elude ja õnne eest ise. Täna, vaadates otsa meie mõlema unistustele, ei jää meil muud üle, kui vastutada ise nende täitumise eest.

Ma armastan seda meest maailma palju, aga ennast armastan alati veidi rohkem. Ja nii peaks see iga inimesega olema. Lõppude lõpuks kõik, mis meil olemas on, oleme me ISE. Me sünnime endaga, elame endaga ja sureme endaga. Seega armasta end nii nagu sa pole kedagi kunagi armastanud ja kõik raskused sinu elus ei olegi enam nii rasked.

Meil on hästi. Päriselt ka. Kõik on hästi ja saab olema veel parem."