Reklaam sulgub sekundi pärast

TÕELISE HÄRRASMEHE 6 omadust, millega ta naise jalust rabab

YourTango

kirglik paar
kirglik paar — FOTO: 123rf.com

Härrasmehelikkus ei ole surnud. See pole kunagi surnud olnud ja see ei sure mitte kunagi välja. Küll aga on see paljude meeste jaoks võõras, sest ajad on muutunud. See aga ei tähenda sugugi, et härrasmehelikkus kuidagi oma väärtust kaotamas oleks.

Mis teeb ühest mehest sellise härrasmehe, et see võtab naisel põlved nõrgaks? Need kuus olulist aspekti:

1. Ta austab sinu aega

Härrasmees ei jäta naist ootama. Ta jõuab lubatud ajal ja peab seda iseenesest mõistetavaks. Kui naine mõistab, et see mees tõesti ei jää kunagi hiljaks, siis juba see tekitab temas turvatunde, mida kõik naised suhtes otsivad.

2. Ta paneb sind tundma end naisena

Härrasmees avab naisele ukse, aitab mantli selga ja annab talle oma pintsaku, kui naisel on külm. Kui naine autost väljub, siis härrasmees ulatab talle käe. Need on härrasmehelikud tegevused, millega mees näitab naise vastu austust üles.

3. Ta täidab oma lubadused

Härrasmees viib kõik oma lubadused täide - kui ta midagi on öelnud, siis ta tõesti alati teeb seda. Pole midagi seksikamat, kui selline mees, kellega sa saad alati arvestada.

4. Ta kuulab sind, mitte lihtsalt ei kuule 

Kui sa tahad temaga millestki rääkida, siis ta keskendub jäägitult teie vestlusele ja ei tegele samal ajal teiste asjadega. Härrasmees austab naist ja tema soove.

5. Ta lõhnab alati joovastavalt

Härrasmehe parfüüm võtab naisel põlved nõrgaks! 

6. Ta oskab käituda

Härrasmees ei kasuta kunagi inetuid sõnu, ta ei ropenda. Sõnad "aitäh" ja "palun" on selle mehe jaoks iseenesest mõistetavad. Ta on alati viisakas ja lugupidav kõigi vastu.