Vürtsita oma suhet ”dirty talk`iga”!

”Dirty talk” on ideaalne viis vürtsitamaks jahtunud voodielu, kirjutab Iltalehti.

”Dirty talk” on ideaalne viis vürtsitamaks jahtunud voodielu, kirjutab Iltalehti.

Seksikas kahekõne võib elavdada paarisuhet. Jutud ei pea isegi olema riivatud, vaid ka tavalisi mõtteid ja komplimente võib oma partnerile öelda seksikalt. Lisades arutelule natuke erootikat, võid hetkega luua romantilise ning emotsionaalselt ja füüsiliselt laetud atmosfääri.

Ka uuringud pooldavad riivatuid jutte: oma seksuaalsetest vajadustest avameelselt rääkivad naised seksivad sagedamini ja saavad rohkem orgasme.

10 nippi, kuidas ”dirty talk`iga” algust teha

1. Mõtle julgetele sõnadele ja väljenditele, kuidas kirjeldad oma mehele, kust ta Sind seksi ajal puudutaks. Tee neist nimekiri.

2. Harjuta seksikaid lauseid peegli ees. Kuigi alguses võid end ebamugavalt tunda, siis ajapikku lõdvestud ja muutud enesekindlamaks.

3. Harjuta nii verbaalset kui ka füüsilist flirtimist oma kallimaga. Kujuta ette, et küsid oma partnerilt nii seksuaalseid kui ka tavalisi teenuseid seksikal, pehmel häälel. Samal hääletämbril ütle talle vähemalt kord päevas, mida temas hindad.

4. Loe erootilist kirjandust algul üksi ja pärast valjul häälel koos kallimaga.

5. Võid proovida ka ise erootilisi jutukesi kirjutada – ehk näiteks fantaasiatest, mida Sa siiani pole julgenud jagada. Loe neid valjusti oma partnerile.

6. Võib-olla dirty talk tundub Sinu jaoks liiga ebamugav, kuid kindlasti õnnestuks see seksikal tantsutüdrukul või julgel medõel. Tehke kallimaga üks rollimäng.

7. Alusta lihtsalt: räägi mis toimub ja mida tunned. Laused nagu ”jumaldan, kui sedasi teed” või ”see on nii hea” on viis rääkida seksikalt, ilma et peaksid kasutama riivatuid sõnu.

8. Jäta kaaslasele seksikaid sõnumeid padja alla, taskusse või dušširuumi peeglile.

9. Proovi telefoniseksi või kas või flirtimist telefoni teel. Kaugus võib olla vabastav ja kojutulek tulikuum.

10. Ennekõike loo aga koos partneriga avatud, soe ja sensuaalne kooselu. Enne kui julged alustada dirty talk`iga, pead ennast koos temaga hästi ning vabalt tundma.

 

Anneli Allikas-Parv